Çözüldü igoproxy64.exe VCRUNTİME140.dll bulunamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cntgrlylmz

Kilopat
Daha fazla  
Az önce bugün oldu güncelleştirme 15 dk önce oldu. Bu olay güncelleştirmeden sonra ekran kartı resmen uçtu. Hata veriyor Driver'i kaldıracağım AMD kaldırılmıyor'da.
Bozuldu.

Ek Açıklama 2020-05-20 154343.png
Ek Açıklama 2020-05-20 155220.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp chkdsk C: /f /r /x yazıp çalıştırın. Bir de bu kodu dener misiniz?

AMD ekran kartını yüklüyor gibiyapıyor ama üyklenmiyor :( gitti PC tüh bee.
Sistem geri yükleme yaptım - AMD drvieri kaldırdım tekrar yükledim. Sorun düzeldi.

Sistem geri yükleme yapamıyor musun? Bilgisayar açılınca mı bu hatayı alıyorsun?

Sistem geri yükleme yaptım USB format diskini taktım onarım yaptım olmadı sitem geri yükleme yaptım 2 gün öncesine düzeldi açıldı sonra AMD Driver'i kaldırdım o açılmamıştı tekrar yükledim düzeldi.
Sorunum çözüldü herkese teşekkür ederim kapatılabilir.
Güncelleştirmelerden sonra mı hata almaya başladınız? Bu konudaki 3. yöntemle güncelleştirmeleri kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarı kısıtlı kullanıyorum Windows Store uygulamaları o yeni ayarlar arayüzü çalışıyor ama bir masaüstünde bilgisayarıma ya da dosya gezgine giremiyorum. Program ekle kaldırmayı ulaşımıyorum USB ile programları yüklerim dedim USB algılıyor ama içine giremiyorum.
Güncelleştirmelerden sonra mı hata almaya başladınız? Bu konudaki 3. yöntemle güncelleştirmeleri kaldırabilirsiniz.

Evet yeniden başlatılacaktır dedim ayarlarımı excellerimi kaydettim yeniden başlandı açılırken bu hata oldu bugün oldu 30 dk önce sistmeim güncelldi bugün geldi bu güncelleme.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-05-20 162701.png
    Ek Açıklama 2020-05-20 162701.png
    180,4 KB · Görüntüleme: 37
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp chkdsk C: /f /r /x yazıp çalıştırın. Bir de bu kodu dener misiniz?

AMD ekran kartını yüklüyor gibiyapıyor ama üyklenmiyor :( gitti PC tüh bee.
Sistem geri yükleme yaptım - AMD drvieri kaldırdım tekrar yükledim. Sorun düzeldi.

Sistem geri yükleme yapamıyor musun? Bilgisayar açılınca mı bu hatayı alıyorsun?

Sistem geri yükleme yaptım USB format diskini taktım onarım yaptım olmadı sitem geri yükleme yaptım 2 gün öncesine düzeldi açıldı sonra AMD Driver'i kaldırdım o açılmamıştı tekrar yükledim düzeldi.
Sorunum çözüldü herkese teşekkür ederim kapatılabilir.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-05-20 163318.png
    Ek Açıklama 2020-05-20 163318.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 44
  • Ek Açıklama 2020-05-20 184939.png
    Ek Açıklama 2020-05-20 184939.png
    341,6 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri