"ihaledengumrukstore" adlı sayfadan çekiliş kazandım

Walcott

Decapat
Daha fazla  
Selamün aleyküm @ihaledengumrukstore diye bir sayfadan iPhone 13 Pro kazandım ama teslim için 499 TL ödeme yapmam isteniyor. Daha önce bu sayfadan çekiliş kazanan var mı? Güvenebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinir dolandırılmak istemiyorum. 😃

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220319-144440_Instagram.jpg
    Screenshot_20220319-144440_Instagram.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm @ihaledengumrukstore diye bir sayfadan iPhone 13 Pro kazandım ama teslim için 499 TL ödeme yapmam isteniyor. Daha önce bu sayfadan çekiliş kazanan var mı? Güvenebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinir dolandırılmak istemiyorum. 😃

Tabii ki de dolandirici. Bunu anlamak icin 500IQ ya sahip olmaniz gerekmiyor.

Selamün aleyküm @ihaledengumrukstore diye bir sayfadan iPhone 13 Pro kazandım ama teslim için 499 TL ödeme yapmam isteniyor. Daha önce bu sayfadan çekiliş kazanan var mı? Güvenebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinir dolandırılmak istemiyorum. 😃
Dolandırıcı olduğuna yemin edebilirim. Güvenme. Engelle sayfayı.

Selamünaleyküm @ihaledengumrukstore diye bir sayfadan iPhone 13 Pro kazandım ama teslim için 499 TL ödeme yapmam isteniyor. Daha önce bu sayfadan çekiliş kazanan var mı? Güvenebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinir dolandırılmak istemiyorum. 😃

Bunların hiçbiri güvenilir değil maalesef eğer 499 TL'yi öderseniz sizden daha fazla miktar isteyeceklerine adım kadar eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı