İkamet yerimde eskiden altyapı vardı ama şu an yok sebebi nedir?

cagataygedik

Hectopat
Extranet gibi sitelerde altyapı sorgulatınca 72 Mbps'a kadar desteklediğini gösteriyordu yaklaşık 2 ay önce şu an altyapı gözükmüyor, olan altyapı nereye gitti?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kapsama haritasından sorguladığın zaman nasıl bir bilgi görüntülüyorsun?
" Bu lokasyonda Türk Telekom HİPERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz." yazıyor
Fa

" Bu lokasyonda Türk Telekom HiperNet internet hizmetinden faydalanabilirsiniz." Yazıyor

Fakat şöyle bir durum var. TT müşteri temsilcisiyle görüştüm 2 gün önce nasıl bir pakete geçebilirim daha yüksek hız için dedim adresiniz ADSL destekliyor Max dedi fakat önceden TT'da da evim VDSL destekliyordu?

" Bu lokasyonda Türk Telekom HİPERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz." yazıyor
Fa

Fakat şöyle bir durum var. TT müşteri temsilcisiyle görüştüm 2 gün önce nasıl bir pakete geçebilirim daha yüksek hız için dedim adresiniz ADSL destekliyor Max dedi fakat önceden TT'da da evim VDSL destekliyordu?
Müşteri temsilcilerinin bir b*k bildiği yok ya
@cagataygedik

Bulunduğun bölgede VDSL altyapısı mevcut. Türknet, NetSpeed gibi firmalardan sorgulama sağladın mı?
türknette ise şöyle bir durum oldu normalde siteden girdiğimde altyapı sorguladığımda önceden altyapı görünüyodu şimdi bulunamıyor vesaire yazıyo ama müşteri temsilcisi 35'e kadar verebiliriz dedi

Geri
Yukarı