Ikea LAGKAPTEN/ADILS masa alınır mı?

O masa sallantı yapıyor. Ben onun yerine IKEA'dan kendi masamı oluşturmuştum. Yüksekliği ayarlanabilen ayaklardan 5 adet aldım ve bunların üzerine de hazır masa tablalarından istediğim boyutta (150x70) aldım. 5. ayağı monitörün denk geleceği yere (masanın ortası) monte ettim. Böylece sallantı olmadı. Her ayak 5 vida ile tutturuluyor.

Tablanın sağlamlık kriteri 25 kilogram yük. Onu sakın unutmayın.

O masa sallantı yapıyor. Ben onun yerine ıkea'dan kendi masamı oluşturmuştum. Yüksekliği ayarlanabilen ayaklardan 5 adet aldım ve bunların üzerine de hazır masa tablalarından istediğim boyutta (150x70) aldım. 5. ayağı monitörün denk geleceği yere (masanın ortası) monte ettim. Böylece sallantı olmadı. Her ayak 5 vida ile tutturuluyor.

Tablanın sağlamlık kriteri 25 kilogram yük. Onu sakın unutmayın.

Sallanma yaparsa ekstra 1 ayak daha alıp monte edebilir miyim kendim tek tek aldığım zamanda aynı ücrete denk geliyor.

LINNMON/ADILS modelini bilgisayarımda kullanıyorum. Çok da memnunum tavsiye ederim. Yalnız ayakları monte ederken elektrikli tornavida daha iyi olur. El gücüyle yapmak yorabiliyor;)

Sallanma filan yapıyormu hocam.
Yok benimkisi hiç sallanmıyor. Ama ayaklarındaki yükseklik ayarını düzgün yapmak gerek. Öbür türlü sallanabilir. Özellikle bilgisayarı yerleştirdikten sonra daha da sabitliyor kendini ağırlıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı