İkea masa alınır mı?

İkisini de kullandım şu an 150 cm olan var. Kasa ile kullanıcaksanız ve kasa masa üzerinde olacaksa 120 kesinlike yetmiyor. Kasa aşağıda olacaksa monitör mousepad ve klavye masayı kapladığından başka bir şey koymak zorlaşıyor. Laptop koyacaksanız zaten sorun yok. 150 cm her türlü rahat sadece biraz büyük ve artık bir kere üstüne çıktım diye mi yoksa monitör ortada ağırlık yaptığından mıdır nedir hafif bükülmüş ortası(malum sunta). Alabiliyorsanız tavsiyem 150cm olur.

150 Cm'de büyük gibi biraz. 1 tane monitör, kasa, klavye, mouse için 120 cm küçük mü gelir?

LINNMON/FINNVARD masa aldım 2 hafta önce hala kargoda.
Masanın içi boş olduğundan biraz fazla eğilip bükülüyor diyebilirim.
150 Cm'de büyük gibi biraz. 1 tane monitör, kasa, klavye, mouse için 120 cm küçük mü gelir?

Kasa olmasa gelmez de kasa sıkıntı yaratır.

Dosya Ekleri

• li.JPG
    li.JPG
    59,4 KB · Görüntüleme: 85
Bu masa alınmaz. Çok langır lungur sallanıyor ve üstüne ağırlık koymak için güvenli değil. Bunun bir üst versiyonu var daha sağlam ve 150x75. Onu öneririm. Bütçeyi aşıyorsa bence ölçüleri verip marangoza yaptırabilirsiniz daha kaliteli ve daha ucuza.

Hocam el beceriniz varsa yarı fiyatına daha kaliteli bir biçimde aynı masayı yapabilirsiniz ama ille de buradan almak istiyorum diyorsanız 150cm olan modelini tavsiye ederim. Unutmayın suntaya güven olmaz.

Ben de almayı düşünüyorum fakat IKEA pahalı. Daha kullanışlı masalar bulabilirsin Hepsiburada gibi sitelerden.

Bu masa alınmaz. Çok langır lungur sallanıyor ve üstüne ağırlık koymak için güvenli değil. Bunun bir üst versiyonu var daha sağlam ve 150X75. onu öneririm. Bütçeyi aşıyorsa bence ölçüleri verip marangoza yaptırabilirsiniz daha kaliteli ve daha ucuza.

Bende düşündümde marangoza yaptırmayı daha fazla para isteyebilir diye vazgeçmiştim.
120cm tek monitör ve tek kasa için uygun. 2 monitör için 150cm olabilir. Mağazaya gidip deneyimleyebilirseniz sizin için daha iyi olur.

1 Tane monitör, kasa, klavye, mouse, 120 cm için uygun mudur?
İkisini de kullandım şu an 150 cm olan var. Kasa ile kullanıcaksanız ve kasa masa üzerinde olacaksa 120 kesinlike yetmiyor. Kasa aşağıda olacaksa monitör mousepad ve klavye masayı kapladığından başka bir şey koymak zorlaşıyor. Laptop koyacaksanız zaten sorun yok. 150 cm her türlü rahat sadece biraz büyük ve artık bir kere üstüne çıktım diye mi yoksa monitör ortada ağırlık yaptığından mıdır nedir hafif bükülmüş ortası(malum sunta). Alabiliyorsanız tavsiyem 150cm olur.

150 cm bütçemi aşıyor maalesef.

Büyük masa konfordur ya. Yani pc yi koyduktan sonra başka birşey koyamıyorsunuz mesela laptop, mesela kitap gibi. Yinede siz bilirsiniz. Yeriniz varsa daha nolsun.
Bende düşündümde marangoza yaptırmayı daha fazla para isteyebilir diye vazgeçmiştim.

1 Tane monitör, kasa, klavye, mouse, 120 cm için uygun mudur?

150 cm bütçemi aşıyor maalesef.
Anladım o zaman zaten 120 cm lik alıcaksınız

Geri
Yukarı