IKEA Matchspel alınır mı?

Bütçe
3299

246675

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar bu hafta bu koltuğu alıyorum, Markus düşünüyordum ama bu koltukta daha fazla ayarlanabilirlik var.
Deneyimli arkadaşların düşünceleri benim için biraz daha ön planda, bu yüzden her düşüncelerinize açığım ve daha iyi önerileriniz var mı?

Aldınmı? tavsiye ediyormusun aldı isen.
Uzun süredir kullanıyorum, çok tavsiye ederim.

Zamanla arkadaki file biraz esneyebilir, ama o Markus'ta da var o yüzden fazla bir şey değiştirmez.

Markus almadığıma memnunum çünkü kolçaklar ayarlanabiliyor. Sandalyenin hareketleri çok yumuşak, sırt eğimi için 4 farklı mod var ve sertlik sizin ağırlığınıza göre ayarlanıyor.

Yaz aylarında suni deri biraz terletiyor ama o her koltukta oluyor o yüzden fazla bir şey söyleyemem, ama temizlemesi kolay.

Başlık gayet iyi, ama eğer iyi destekleyemezse baş yastığı ile takviye yapabilirsiniz.

3299 TL iken aldım, şu an kaç TL bilmiyorum ama Markus'tan ucuzdur.

Gayet iyi bir koltuk.

Uzun süredir kullanıyorum, çok tavsiye ederim.

Zamanla arkadaki file biraz esneyebilir, ama o Markus'ta da var o yüzden fazla bir şey değiştirmez.

Markus almadığıma memnunum çünkü kolçaklar ayarlanabiliyor. Sandalyenin hareketleri çok yumuşak, sırt eğimi için 4 farklı mod var ve sertlik sizin ağırlığınıza göre ayarlanıyor.

Yaz aylarında suni deri biraz terletiyor ama o her koltukta oluyor o yüzden fazla bir şey söyleyemem, ama temizlemesi kolay.

Başlık gayet iyi, ama eğer iyi destekleyemezse baş yastığı ile takviye yapabilirsiniz.

3299 TL iken aldım, şu an kaç TL bilmiyorum ama Markus'tan ucuzdur.

Gayet iyi bir koltuk.
Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için, peki bütçeyi biraz artırıp Hawk markasının Fab serisine mi yönelmek daha iyidir sizce yoksa Matchspel mi?

Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için, peki bütçeyi biraz artırıp Hawk markasının Fab serisine mi yönelmek daha iyidir sizce yoksa Matchspel mi?
Oyuncu koltuğu önermiyorum, bu yüzden Matchspel.

Oyuncu koltukları hiç rahat değil, ayrıca Matchspel'deki gibi sırtı yatırdığınız zaman koltuk kalkmıyor Fab modelinde.

Matchspel oyuncu koltuğu olarak lanse edilmiş olabilir ancak tam bir ofis koltuğu, bu yüzden seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı