İkea'dan masa alınır mı?

Bütçe
800
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 800 TL civarında bütçem var ve bilgisayar koymak için bir masa arıyorum. Sallanmaması şart. Öneriniz var mı? Yoksa bu masa alınır mı?
Alırsam sallanır mı?
İkea çalışma masası

Aynı masa tablasını kullanıyorum (lagkapten). Sallanma durumu yok ama şunu bilmelisiniz, tabla kenar köşeleri (yatayda) sunta/mdf, orta kısım 0,5 CM mdf arası petek kağıt dolgu ile kaplı.

Mesela monitör masa sıkıştırmalı askı aparatı kullanmakta tereddütlüyüm çökme yapabilir diye ama şuanda çok memnunum

Aynı masa tablasını kullanıyorum (lagkapten). Sallanma durumu yok ama şunu bilmelisiniz, tabla kenar köşeleri (yatayda) sunta/mdf, orta kısım 0,5 CM mdf arası petek kağıt dolgu ile kaplı.

Mesela monitör masa sıkıştırmalı askı aparatı kullanmakta tereddütlüyüm çökme yapabilir diye ama şuanda çok memnunum
Tablasından değilde 4 ayaklı olduğu için sordum. Sonuçta ayakların arasında destek vb.. yok.

Tablasından değil de 4 ayaklı olduğu için sordum. Sonuçta ayakların arasında destek vb. Yok.

Tahmin edebileceğinden daha sağlam bir masa.
Şu ana kadar karşılaştığım tek sorun üstünün çabuk çizilmesi. Yani üstü kaplama olduğu için çizilebiliyor. Ama tabii benim gibi kelebeği sürttürürsen çizilir. :D

Geri
Yukarı