IKG-448 klavyenin LED'leri az yanıyor

baranss

Centipat
İyi Sosyaller arkadaşlar, 1 hafta once Vatan'dan 360 liraya Inca IKG-448 klavye-mouse set almistim. İlk gun isiklar gayet iyiydi klavyede, fakat simdi klavye isiklari bazi tuslara gore daha sonuk, bazilari daha aydinlik. Farede hiç sorun yok ama. Bunun bir çözümü var mi yoksa markanin kalitesinden mi kaynakli, Vatan'a goturmeli miyim?

İyi sosyaller arkadaşlar, 1 hafta once Vatan'dan 360 liraya ınca IKG-448 klavye-mouse set almistim. İlk gun isiklar gayet iyiydi klavyede, fakat simdi klavye isiklari bazi tuslara gore daha sonuk, bazilari daha aydinlik. Farede hiç sorun yok ama. Bunun bir çözümü var mi yoksa markanin kalitesinden mi kaynakli, Vatan'a goturmeli miyim?

Klavyenin resmini atar mısın?

İyi sosyaller arkadaşlar, 1 hafta once Vatan'dan 360 liraya ınca IKG-448 klavye-mouse set almistim. İlk gun isiklar gayet iyiydi klavyede, fakat simdi klavye isiklari bazi tuslara gore daha sonuk, bazilari daha aydinlik. Farede hiç sorun yok ama. Bunun bir çözümü var mi yoksa markanin kalitesinden mi kaynakli, Vatan'a goturmeli miyim?

FN yukarı yön tuşuna basar mısınız çoğu klavye öyle.

Dosya Ekleri

• IMG20221118235340.jpg
    IMG20221118235340.jpg
    179,3 KB · Görüntüleme: 47

Geri
Yukarı