İki CS:GO Hesabından Biri Ban Yerse Diğeri de Yer mi?

Evet arkadaşlar. Şimdi ben 2017'de 2 tane Steam hesabı açmıştım ve şu an sadece birisini kullanıyorum. Onda da CS:GO satın aldım. Öbür hesabi geçtiğimiz günlerde CS:GO'nun bedava olması nedeniyle tekrar hesabı bulup bedava olan oyunu oynadım.
Soru şu: Ben bedava CS:GO olan hesabı az önce arkadaşıma verdim telefon numaramı kaldırıp. Eğer o hesap VAC ban yerse kendi CS:GO'yu satın aldığım hesapta ban yer mi? Teşekkürler.
Not: İkisi de aynı PC'de açıldı.
Benim 2015 yılından beridir Cs oynadığım hesabım varda 1-2 sene önce bırakmıştım ve hesabımı arkadaşıma vermiştim, yeniden alıp para vermesin diye ama hile açmış ve VAC yemiş. Temmuz ayında yeni hesap açtım aynı numara üzerine kayıtlı o hesapla oynuyorum bir problem çıkmadı şimdiye kadar. VAC hariç 5 hesabım var hepsi de aynı telefon üzerine kayıtlı. Bana göre aynı telefon üzerine kayıtlı olması bir problem çıkarmaz , ama bilgisayarında program loglarına kadar erişebilirse belki o yüzden banlanabilirsin tekrardan.
Evet arkadaşlar. Şimdi ben 2017'de 2 tane Steam hesabı açmıştım ve şu an sadece birisini kullanıyorum. Onda da CS:GO satın aldım. Öbür hesabi geçtiğimiz günlerde CS:GO'nun bedava olması nedeniyle tekrar hesabı bulup bedava olan oyunu oynadım.
Soru şu: Ben bedava CS:GO olan hesabı az önce arkadaşıma verdim telefon numaramı kaldırıp. Eğer o hesap VAC ban yerse kendi CS:GO'yu satın aldığım hesapta ban yer mi? Teşekkürler.
Not: İkisi de aynı PC'de açıldı.
VAC Banlı Steam hesaplarında aynı telefon numarasını kullanmak Geçmişte bu durumla alakalı Steam'dan alıntıların bulunduğu konu mevcut. İncelemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı