İki farklı monitör masada nasıl konumlandırılabilir?

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde şu an Casper 60Hz 18.5" monitör var ve bu monitörümün ayaksız boyu 28cm.
Masamın üst kısmında bir raf var ve raflı rafsız halinin ölçülerini detaylı şekilde paylaşıyorum.
Şimdi yeni bir monitör alacağım ve boyutu 27'' veya 32'' olacak.
Benim düşüncem bu eski monitörümü 2. monitör yapıp masama montelemek ama eğimli bir şekilde durmasını istiyorum.
Hangi şekilde durmasını istediğimi de eklediğim fotoğraflar içinde görebilirsiniz.
Bir de yeni alacağım ve ana monitör olarak kullanacağım, büyük monitörü de masama monteleyip masamda ayaklarının yer kaplamamasını sağlayabilirim.
Sizce bu şekilde 2 monitörü de monte mi edeyim yoksa küçük monitörü monte edip büyük monitörü monte etmeden mi kullanayım?
Ama arkadaşlar en desteğe ihtiyacım olanı, bu eski monitörümü nasıl fotoğrafta gösterdiğim şekilde eğimli ve açı değiştirilebilir halde monteleyebilirim?
Desteklerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• masamın alt parça kısmı 10 cm.jpg
    masamın alt parça kısmı 10 cm.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 24
  • masamın ekli ölçüsü.jpg
    masamın ekli ölçüsü.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 27
  • masamın eksiz ölçüsü.jpg
    masamın eksiz ölçüsü.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 27
  • monitörü eğimli tutuş karşıdan.jpg
    monitörü eğimli tutuş karşıdan.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 19
  • monitörü eğimli tutuş yandan.jpg
    monitörü eğimli tutuş yandan.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 27
  • 18.5'' monitörümün ölçüsü.jpg
    18.5'' monitörümün ölçüsü.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
VESA desteği varsa duvara montelemeniz bir sorun olmayacaktır hocam hangi model monitör almayı düşünüyorsun.

Hocam aoc 27g2spu alacağım fakat şuan eski sistemimi yan masaya kurup eski monitörü onda kullanma kararı aldım. Teşekkürler yanıtınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı