İki gamepadle oynayacak düşük sistemli oyunlar

yungmetovski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende 2 adet gamepad bulunmakta ve sistemim aşırı kötü. Bana tek başıma ya da yan yana birlikte gamepadle arkadaşlarımla oynayabileceğim oyun arıyorum. FIFA, PES, Mortal Kombat, WWE önerilerini istemiyorum. Özellikle yarış oyunları önerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar bende 2 adet gamepad bulunmakta ve sistemim aşırı kötü. Bana tek başıma ya da yan yana birlikte gamepadle arkadaşlarımla oynayabileceğim oyun arıyorum. FIFA, PES, Mortal Kombat, WWE önerilerini istemiyorum. Özellikle yarış oyunları önerinizi bekliyorum.
Yarış oyunlarından pek anlamam, bu yüzden benim önerim Lego oyunları olacak. Partner ile çok keyifli oyunlardır.

Rocket League deneyebilirsin zaten optimizasyon olarak iyi bir oyun deneyebilirsin en düşük ayarlarda, portal oynayabilirsin 1 veya 2 bir de mari0 diye bir oyun var aynı mario ama portal tabancası ile oynanıyor klavye üzerinden de oynayabilirsin.

İlk çnce bir cracklı bulup denemem lazım gibi duruyor.

Rocket League deneyebilirsin zaten optimizasyon olarak iyi bir oyun deneyebilirsin en düşük ayarlarda, portal oynayabilirsin 1 veya 2 bir de mari0 diye bir oyun var aynı mario ama portal tabancası ile oynanıyor klavye üzerinden de oynayabilirsin.

Rocket League var PC'mde Ultra Low'da 640x480 de 30 40 FPS arası veriyor 720p Low 15 20 FPS arası veriyor.

Korkunçlu oyunları sevmiyorum ama seven arkadaşlar için iyi duruyor.
Bu arada PC'de AMD A9 9420 7. nesil bir APU bulunuyor.

Şimdi baktımda Cuphead iyi güzel kasmıyor eğer daha güzel bir oyun gelmez ise satın almayı düşünüyorum.

Blur gamepad destekliyor mu hiç denemedim eğer destekliyorsa kesinlikle oyanayacağım bir oyun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı