İki HDD arası veriler birebir nasıl aktarılır?

BLueMooN19

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben masaüstü bilgisayarım için yeni harddisk aldım. Tüm dosyalar ve uygulamalar eski harddiskin içinde. Eski harddiskim 320GB 5400RPM harddisk, yeni harddiskim 500GB 7200RPM. Benim sorum eski harddiskin içindeki hiçbir şey değişmeden tüm uygulamalar işletim sistemim vb. her şeyi bozulmadan eskisi gibi yeni harddiskime taşıyabilir miyim ? Yani yeni harddiski takıp hiçbir şey değişmeden olduğu gibi sistemi başlatmamı sağlayacak bir program var mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki programla harddiklerin ikisini de sata üzerinden anakarta taksam bu program vasıtasıyla taşıyabilir miyim ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodaki programla yapılabilir. Ben Acronis true image cd kullanarak yapıyorum. Cd den başlatınca acronisin kendi ara yüzü çıkıyor. Burada clone cd'yi seçerek 1. harddiski olduğu gibi 2.harddiske aktarıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı