İki kollu Xbox One 1TB 1900 eder mi?

1500'e alacaksın ve 1500 TL kar edeceksin ha? Ayıp. (1 TB olanları 3000'den koyuyorlar)
Aynen dostum 1500 TL kâr aynen. Tam 2 sene önceye göre 1500 TL = $220 para ediyorken, şu an 3000 TL = $187,5 ediyor. Ülkedeki enflasyonu da göze alarak buradaki kârı bana açıklar mısın rica etsem?

Hala düşüncende inat ediyorsan rica ediyorum neye sahipsen satacağın vakitlerde onu aldığın fiyata veya daha ucuza sat.

Aynen dostum 1500 TL kâr aynen. Tam 2 sene önceye göre 1500 TL = $220 para ediyorken, şu an 3000 TL = $187,5 ediyor. Ülkedeki enflasyonu da göze alarak buradaki kârı bana açıklar mısın rica etsem?

Hala düşüncende inat ediyorsan rica ediyorum neye sahipsen satacağın vakitlerde onu aldığın fiyata veya daha ucuza sat.
Dolarla maaş almıyoruz.(!)

Zamanında 1700 Türk Lirası'na 1 Terabayt, çift gamepadli Xbox One S almıştım. Üstüne aldığım kişi Game Pass'li hesabını vermişti. Şimdi fiyatlara baktığımız zaman 2500-3000 Türk Lirası civarlarında. (bazıları 4000 yazmış şaka gibi.) Bence 2000 TL'den satıla konulup pazarlıkla o fiyata düşebilirsin.

Düz Oneların kronik adaptör sorunu oldugunu ve performansının kotu oldugunu biliyorum.
Ayrıca kolları da One S, X ve Serieslerde de calısmıyor.

2022 yılında alınacak bir konsol degil bana kalırsa 2. el konsol fiyatları nasıl bilmiyorum ama az daha koyup One S alınabiliyorsa One S alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı