İki monitör için bilgisayar masası önerisi

Hocam üşenmedim ölçü alarak Blender üzerinden acaba nasıl durur diye modelledim kabaca. Odanın köşesinde kolon var. Kolonun genişliği 36 cm eni 22 cm. TV'ler temsili fotoda ki gibi duracak büyük TV 80 cm, küçük monitör 55 cm. Masanın uzun olanı 140 cm uzunluk, derinlik 50 cm. Kısa masa ise 75 cm uzunluk 50 cm derinlik. Büyük TV modelde temsilide olsa acayip sırıtıyor. Acaba duvara mı assam bilemedim? Ne önerirsiniz? Metal ayaklar siyah olacak ve alttan birbirine bağlantılı olacak. Ayrıca kolon olmayan yerede koyabilirim masaları yeter ki şu TV sırıtmasın. Gerçekten ne alacağımı şaşırdım. Sanırım en iyisi duvara asmak. Eki Görüntüle 1313303

Duvara asınca biraz daha iyi durabilir. Ancak şöyle bir şey de var. Eğer TV kasası kalınsa pek yapacak bir şey olmuyor belki kolonun olduğu yere çapraz şekilde asarsanız sırıtma az olabilir. Bir de derinliği biraz daha büyük tutun fark edecektir hem kullanım hem görünüş açısından önerim 60 ila 80 cm aralığında yapmak.

Duvara asınca biraz daha iyi durabilir. Ancak şöyle bir şey de var. Eğer TV kasası kalınsa pek yapacak bir şey olmuyor belki kolonun olduğu yere çapraz şekilde asarsanız sırıtma az olabilir. Bir de derinliği biraz daha büyük tutun fark edecektir hem kullanım hem görünüş açısından önerim 60 ila 80 cm aralığında yapmak.
Derinlik 60 cm olsun ozaman hocam. Tvyi asacam karar verdim. Güzel tek bi masa yeter umarım. Bir tane de kitaplık alacam.

Yeni konular

Geri
Yukarı