İki monitör üst üste konulan monitör kolu önerisi

Knight Davion

Kilopat
Monitör
AOC 32 CQ32G1 ve AOC 24 C24G1
Merhaba.

32 inç monitörümün üzerine 24 inç monitör koymak için monitör kolu önerisine ihtiyacım var.

Bu üründen 2 adete sahibim. Henüz kutularını açmadım. Masa da kurulum için şu an müsait değil toplamak gerekiyor etrafı. Bu ürün aşağıda paylaşacağım görseller gibi 2 monitör üst üste koymamda işe yarar mı? Kollarının açıları monitörleri üst üste fotolardaki gibi koymaya müsait midir sizce? Fotolardaki ürünlerin dik kolsuz modeller olduğunu biliyorum ama elimdeki modeller bu konuda işe yarar mı onu da öğrenmek istiyorum. Eğer bu konuda işe yaramazlarsa önerilerinizi bekliyorum.
Monitörler: AOC CQ32G1 31.5" ve AOC 24 C24G1.
Net bir bütçem yok, parasının hakkını versin yeter.
Beklentim:

1702410767816.png

1702410806980.png

1702410928819.png

İyi akşamlar.

Merhaba.

32 inç monitörümün üzerine 24 inç monitör koymak için monitör kolu önerisine ihtiyacım var.

Bu üründen 2 adete sahibim. Henüz kutularını açmadım. Masa da kurulum için şu an müsait değil toplamak gerekiyor etrafı. Bu ürün aşağıda paylaşacağım görseller gibi 2 monitör üst üste koymamda işe yarar mı? Kollarının açıları monitörleri üst üste fotolardaki gibi koymaya müsait midir sizce? Fotolardaki ürünlerin dik kolsuz modeller olduğunu biliyorum ama elimdeki modeller bu konuda işe yarar mı onu da öğrenmek istiyorum. Eğer bu konuda işe yaramazlarsa önerilerinizi bekliyorum.
Monitörler: AOC CQ32G1 31.5" ve AOC 24 C24G1.
Net bir bütçem yok, parasının hakkını versin yeter.
Beklentim:

Eki Görüntüle 2050705

Eki Görüntüle 2050707

Eki Görüntüle 2050716

İyi akşamlar.

Merhaba hocam kurulum yaptınız mı acaba? Altlı üstlü şekilde oluyor mu bu tarz kollarda?

Bu ürün ile monitörlerimi üst üste kullanıyorum. Memnunum.

Tam da aradığım ürün fakat biraz tuzlu geldi nedense bu tarz ürünlerle üst üste kullanım mümkün değil sanırım değil mi hocam?
North Bayou NB F160U 17"-27" Monitör Tutucu Amortisörlü 2-9 kg Monitör Standı 2023 Yeni Tasarım (2x USB Kablo Hediye)

Tam da aradığım ürün fakat biraz tuzlu geldi nedense bu tarz ürünlerle üst üste kullanım mümkün değil sanırım değil mi hocam?
North Bayou NB F160U 17"-27" Monitör Tutucu Amortisörlü 2-9 kg Monitör Standı 2023 Yeni Tasarım (2x USB Kablo Hediye)
Ayakları eşit seviyede montajlı olan modellerde üst üste kullanım mümkün değil diye biliyorum. Zaten kendi sitesinde modellere göre teknik anlatım mevcut. Oradan inceleyebilirsiniz.
Bu arada önerdiğim model kendi sitesinde daha ucuz.

Ayakları eşit seviyede montajlı olan modellerde üst üste kullanım mümkün değil diye biliyorum. Zaten kendi sitesinde modellere göre teknik anlatım mevcut. Oradan inceleyebilirsiniz.
Bu arada önerdiğim model kendi sitesinde daha ucuz.

Muhtemelen bu ürünü alacağım hocam bir soru daha sorayım benim masamın arkası kapalı olan bir model ortasında da kablo geçirmek için standart deliği mevcut oraya montajı yapabilir miyim?

Zannetmiyorum. Çünkü montaj aparatı biraz kalın bir parça.
Ayrıca arkası kapalı masada bu ürün ile problem yaşayabilirsiniz. Çünkü kolların bir çok senaryoda biraz geriye doğru gitmesi gerekiyor. Özellikle üst üste kullanımda.

Zannetmiyorum. Çünkü montaj aparatı biraz kalın bir parça.
Ayrıca arkası kapalı masada bu ürün ile problem yaşayabilirsiniz. Çünkü kolların birçok senaryoda biraz geriye doğru gitmesi gerekiyor. Özellikle üst üste kullanımda.

Mail attım hocam hemen geri dönüş sağladılar uyumlu olacağını söylediler. Bir denemek lazım yoksa masa değiştirmeye kadar gidiyor olay. Bu tarz stant da çok yok zaten.

Geri
Yukarı