İki monitörden birisi görüntü vermiyor

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Monitör
27G1G4
Merhabalar. Üç senedir 27G1G4 model iki monitörü beraber kullanıyordum. Dün gece ne oldu bilmiyorum iki monitörüm de gayet güzel çalışıyordu ama sabah uyandığımda iki monitörümden birisi çalışmıyordu. Burada şuna dikkat çekmek isterim, biraz kabloları kurcaladım; iki monitör de tek başına iken çalışıyor ancak ikisini beraber taktığımda sadece birisi çalışıyor, diğeri algılanmıyor. Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar kurdum, farklı kablo ile denedim ancak bana mısın demiyor. Ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı?

Merhaba. Üç senedir 27G1G4 model iki monitörü beraber kullanıyordum. Dün gece ne oldu bilmiyorum iki monitörüm de gayet güzel çalışıyordu ama sabah uyandığımda iki monitörümden birisi çalışmıyordu. Burada şuna dikkat çekmek isterim, biraz kabloları kurcaladım; iki monitör de tek başına iken çalışıyor ancak ikisini beraber taktığımda sadece birisi çalışıyor, diğeri algılanmıyor. Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar kurdum, farklı kablo ile denedim ancak bana mısın demiyor. Ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı?

Win+P görüntü seçeneklerini açar oradan bu ekranı uzata basarsanız muh. Çalışır ama yazılımsalsa.

Geri
Yukarı