İki monitörü pratik kullanmak için uygulama önerisi

itunahan95

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda 2. monitöre geçtim ancak istediğim gibi kullanamıyorum. Birinde istediğim özellik diğerinde olmadığı için 3 programı aynı anda kullanıyorum. (Display Fusion, Actual multiple monitors ve Dual monitor tools) + Borderless gaming.

Aradığım özellikler kısaca şunlar:
-Bir ekranda ''tam ekran'' oyun oynarken diğer ekrana kolayca geçiş yapabileceğim (oyunu alta almadan)
-Bir ekranda masaüstünü göster dediğimde diğer ekranın değişmeyip sabit kaldığı bir program arıyorum.

Kısaca 2 monitörü kullanmayı kolaylaştıracak bir program arıyorum. Ücretli bir program da olabilir. 2 monitör kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
Bunun yanında da borderless gaming programını kullanıyorum ama oyunu tam ekran yapmadığı için oyunlarda FPS kaybı oluyor gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında ben de LoL oynarken aynı şeyi yapmak istemiştim. Bir ekranda LoL oynarken diğer ekrandan şarkı açmak bir şey izlemek falan istemiştim ama maalesef Alt Tab yapmadan o ekrana geçemedim. Bulursan buraya da yazarsın biz de faydalanırız.

Zamanında ben de LoL oynarken aynı şeyi yapmak istemiştim. Bir ekranda LoL oynarken diğer ekrandan şarkı açmak bir şey izlemek falan istemiştim ama maalesef Alt Tab yapmadan o ekrana geçemedim. Bulursan buraya da yazarsın biz de faydalanırız.
Ben hala yukarıda dediğim programların hepsi açık bir şekilde kullanıyorum.
Oyunları da penceresiz(borderless) moda alınca alt+tab problem olmuyor.
Borderless gaming programı, oyunları borderless bi şekilde oynarken oluşan fps kaybını önlüyormuş. Lolü de bu şekilde oynuyorum.

Ancak istediğim programı hala bulabilmiş değilim. Tam ekran oynarken 2. ekrana sıkıntısız geçiş yapabileceğim bir program arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı