İki notebook modeli arasında kaldım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tavsiyeniz ne oldurdu?

• Oy verenlerin toplamı
    5

ofpistan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci -
Son düzenleme:
Dell firması garanti konusunda kusursuz eve gelerek teknik servis hizmeti yapıyorlar yani yerinde hizmet. Asus bakarsak kaliteli ve bu 2 cihaz arasında asus tercih ederdim markadan dolayı diyil ama asus firmasının bu cihazı gerçek'den karizma olmuş çok güzel sürekli tipiyle ilgi çekebilecek bir cihaz özellikleri aynı zaten.

Özür dilerim özellikleri ram konusunda farklıymış dell 8 gb asus 6 gb.

Dellin o hizmeti tüm modelleri için değil ben dell 5521 kullanıyorum yerinde destek garantisi yok bu modelde. Arıza olunca istanbula göndermem gerek.
Asus alın derim ben.

Dellin o hizmeti tüm modelleri için değil ben dell 5521 kullanıyorum yerinde destek garantisi yok bu modelde. Arıza olunca istanbula göndermem gerek.
Asus alın derim ben.
Benim birkaç arkadaşımda dell marka var hat'da ttnet kampanyasıyla almışlardı bir tanesinin ekran kırılmış ve teknik servis eve gelerek gerekli onarımı yapmış.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bu iki modeli karşılaştırmamın nedeni ekran kartıları ve ekran boylarının 14" olmasıydı, fakat tavsiye edilen yeni Asus modeli Nvidia 840m ile aklımı çeldi :)
Üstelik ekran boyutu daha küçük kibar olan ve alt model ekran kartı bulunduran modeline kıyasla daha ucuz. (ebrar bilgisayar üzerinde).

Teşekkür ederim Egemen bey, takibe aldım linki. Önümüzdeki hafta siparişi vermeyi planlıyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı