İki Sene Önce Çıkan Nike Air Max Fury Alınır Mı?

Ayakkabının yılı mı olur? 2004'de de Superstar giyerdim hala olsa giyerim. Kur artışından dolayı Adidas, Nike, Reebook, Skechers vb markaların fiyatları bu civarlarda olmaz zorunda oluyor. Hoşuna gittiyse alabilirsin.

Son düzenleme:
Mağazada denemiştim, ayağımda biraz düz tabanlık var, çok sert bir tabanı var bana öyle geldi ben beğenmemiştim.
Nike Legend React Erkek Koşu Ayakkabısı. Nike.com TR Sonrasında bunu aldım, biraz değişmiş fiyatları. Ayakkabı rahatsa kaç yıllık olduğunun bir önemi yok, bundan 1 sene önce nike mağazasından aldığım bir ayakkabı vardı herhalde ömrüm boyunca giydiğim en rahat ayakkabıydı ama ayak düz olunca parçalandı. Oda eski bir ayakkabıydı ama işlevi mükemmeldi.

Tavsiyem Nike mağazalarına ve boynere göz atmanız orda deneyip sipariş verebilirsiniz.

Ayak numarası uyduğu sürece gözüme gelen bütün hoş modellere giyerim. İsterse 1XXX model olsun. Bu arada bulabilirsen Ayakkabı Dünyası gibi yerlere de bak derim. Kampanyalar bol oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı