Çözüldü İki SSD'de de Windows olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RèDumble

Hectopat
Daha fazla  
Bir zamanlar bozulduğunu sandığım SSD'i değiştirmiştim fakat sonradan fark ettiğim üzere sorun onda değilmiş. Bunu fark etmemin ardından SSD'yi geri taktım fakat eski Windows'um onda kurulu olduğundan hala içinde Windows var. İnternetten çözüm yolu aradığımda msconfig'den Boot sekmesine giriyor. Ardından iki farklı Windows'tan bir tanesini silmem gerektiği anlatılıyor. Talimatları harfiyen takip ettiğimde önüme iki değil de tek bir seçenek çıkıyor. SSD'mi gereksiz yere doldurduğu için kurtulmak istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi temizlemek mi istiyorsunuz?

Bilgisayarınızdan sol altta bulunan Windows simgesine sağ tıklayın ve disk yönetimini açın. SSD'nin olduğu diski biçimlendirme yapın. Bu işlemden sonra Windows ve içindekiler silinecektir.

Çözüm
Başlangıçta 2 tane Windows çıkıyorsa artık düzelmesi gerekir. Denemek için yeniden başlatabilirsiniz. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı