İki Tane Wireless Adaptör Bir Bilgisayarda Çalışır Mı?

Bu işle ilgili sizlere bir kaç sorum olacaktı;
1. Acaba bu alacağım adaptörü diğer adaptörle beraber windows'da farklı farklı ağlara bağlarsam sorun çıkar mı?
2. Acaba bu alacağım adaptörü diğer adaptörle beraber windows'da aynı ağlara bağlarsam herhangi bir değişiklik olur mu?
3. Bu adaptörleri Vmware'a iki tane BackTrack 5 R3 kurulumu yapıp sonra da ikisini de açıp 1.adaptörü 1.BackTrack5 R3 bağlayıp.Sonra 2.adaptörü de 2.BackTrack 5 R3'e bağlarsak sorun olur mu ya da çalışır mı?

Not:Adaptörler farklı markalardadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Bunun mümkün olacağı konusunda emin değilim.
2. İki adaptörle aynı ağa bağlanamazsın. Böyle saçma sapan bir düşünceye nasıl vardın?
3. Aynı anda iki tane Backtrack R3'ü birden tek sistemde sanal çalıştırabilir misin bilmiyorum ama yaptığın işlerde bir tane mantıklı birşey bulamadım maalesef.

Bunları sormamın sebebi zaten bunların yapılabilirlik seviyesini ölçmemdi. Mantıklı bir şeyler bulamaman tamamen doğaldır. Ben bu konuların uzmanı filan değilim bunları bilmediğimden dolayı sordum. Olur mu olmaz diye?

Benim merak ettiğimde şu anda pc de iki adet wireless adaptör takılı ve ikisine aynı ağa bağladım ikisi de bağlandı olarak görünüyor, herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. Sorum şudur, bunu bana bir kârı olur mu? Yoksa ikisi de bağlanıyor fakat sadece biri üstünden mi internete giriyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim merak ettiğimde şu anda pc de iki adet wireless adaptör takılı ve ikisine aynı ağa bağladım ikisi de bağlandı olarak görünüyor, herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. Sorum şudur, bunu bana bir kârı olur mu? Yoksa ikisi de bağlanıyor fakat sadece biri üstünden mi internete giriyorum ?
Bir karı şu şekilde olur eğer cihazlardan ikisi de aynı değil ve biri daha yüksek çekim gücüne sahipse birinde bağlantı koptuğunda diğerinden bağlanmış olarak kalırsın. Yada en yüksek olanı takılı bırak diğeri ile başka bir cihazın varsa ona bağla ve serial şekilde çekim kuvvetini artırmış olursun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı