İkinci ekran kartı ekstra performans sağlar mı?

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle iki sorum var birincisi çift monitore geçeceğim RX 580 tarzında bir ekran kartı alıp artı olarak sistemime eklemeyi ve diğer monitore görüntüyü oradan vermeyi düşünüyorum bu mümkün müdür?
Diğer bir sorum ise iki ekran kartlı bir sistemde performans artar mı güncel olarak RTX 2060 kullanıyorum. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Öncelikle iki sorum var birincisi çift monitore geçeceğim RX 580 tarzında bir ekran kartı alıp artı olarak sistemime eklemeyi ve diğer monitore görüntüyü oradan vermeyi düşünüyorum bu mümkün müdür?
Diğer bir sorum ise iki ekran kartlı bir sistemde performans artar mı güncel olarak RTX 2060 kullanıyorum. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.
Ekstra monitorun varsa her birine bir karttan goruntu verebilirsin diye dusunmekteyim ama bence bulasma bulasacaksan da ikisi de nvidia olsun.

Bir monitörü RTX 2060 görüntü sağlarken diğer monitöre RX 580 2.monitöre görüntü sağlar.yani performans sağlar.

Geri
Yukarı