Çözüldü İkinci ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

esadceker

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Uçak Mühendisi
İyi günler.

Monster T7 v.5.4 marka model dizüstü bilgisayarıma format attım ve sonrasında ikinci ekranı algılamıyor ile karşılaştım. İşinizi kolaylaştırmak adına seçenekleri elemek için biraz bilgi vermek istiyorum.

*Format atmadan önce yan ekranım gayet düzgün çalışıyordu.

*Intel'in sitesinden son sürüm yazılımları yükledim.

*Ekran kartımın sürümü de son sürüm NVIDIA'nın kendi sitesinden yükledim.

*Yan ekranda herhangi bir sıkıntı yok, başka bilgisayarda görüyor.

*HDMI girişimde de herhangi bir sıkıntı yok başka ekrana bağlayabiliyorum.

*Yan ekranım eski tip VGA çıkışlı ve VGA'dan HDMI'a aparatıyla kullanıyordum, 2 yıldır sorunsuz çalışıyordu.

*Format için ISO dosyasını sitenizden indirdim herhangi bir sıkıntısı yok.

*Windows güncelleme ile de bütün güncelleştirmeleri eksiksiz ve tam yaptım.

Çözüm
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sorunun çözümü bazen en basit şey olabiliyor. DDU ile ekran kartını silip tekrar yükledim sorunum çözüldü.
Monitörü analogdan digitale çekme durumu var onu yaptın mı ? Ek olarak başka bilgisayarda monitörü denedim demişsin aynı kablo bağlantısı ilemi bağlantı sağlıyorsun?

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sorunun çözümü bazen en basit şey olabiliyor. DDU ile ekran kartını silip tekrar yükledim sorunum çözüldü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı