İkinci el AirPods alırken nelere dikkat edilmeli?

Merhaba. Birkaç gün sonra iPhone 12 alacağım. Bunun yanında da Air pods Pro almak istiyorum. Apple'daki fiyatları dudak uçuklatıyor bu yüzden ikinci ele baş vurdum. Ama nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Orijinal olup olmadıgının anlamanızın tek yöntemi seri numarası. Seri numarasını Apple'ın kendi sitesinden sorgulatırsanız ve doğru çıkarsa orijinaldir. hayırlı olsun bu arada

Adamlar orijinale yakın Apple Servis değişim faturası bile yapıyorken sizin sadece seri numarasına dikkat edin demeniz beni kopardı cidden.
İkinci el Airpods alırken ne kadar dikkat ederseniz edin öyle bir sinsilik yapıyorlar ki ayırt etmek neredeyse imkansız. İşin ilginç tarafı ses kalitesi olarak da yakın yapmaya başlamışlar. Faturalı, değşim ürünü diye yazılanlara da çok dikkatli bakmak lazım çünkü Apple faturasında ufak tefek değişiklikler yapıyorlar ve faturalı diye satıyorlar fake kulaklıkları.

Adamlar orijinale yakın Apple Servis değişim faturası bile yapıyorken sizin sadece seri numarasına dikkat edin demeniz beni kopardı cidden.
İkinci el Airpods alırken ne kadar dikkat ederseniz edin öyle bir sinsilik yapıyorlar ki ayırt etmek neredeyse imkansız. İşin ilginç tarafı ses kalitesi olarak da yakın yapmaya başlamışlar. Faturalı, değşim ürünü diye yazılanlara da çok dikkatli bakmak lazım çünkü Apple faturasında ufak tefek değişiklikler yapıyorlar ve faturalı diye satıyorlar fake kulaklıkları.
Valla hocam o zaman en iyisi biraz daha ekleyip sıfır almak olacaktır.

Geri
Yukarı