İkinci el alınan ve bozuk çıkan sistem nasıl iade edilir?

sucuk_003

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sahinden.
P8H61 anakart i5 3470 ve RX 570 ve SSD aldım.
SSD de işletim sistemi yoktu. Eski HDD'yi taktım ekran kartı o zaman çalışıyordu ama eski HDD mavi ekran attı ve arkadaşımdan format USB yazdırdım format attıktan sonra ve BIOS'u fırladıktan sonra anakart ekran kartını görmemeye başladı ve fanalarda dönmüyor ve drverde kuramıyorum. Bu sorunu çözemedim
Ürün kutusunun üstünde fotoğraftaki yazı iade sürecini hızlandırır mı? Okuduğuma göre ürün satıcının ısrarı üzerine gönderilmiş satıcı tüm hakları üstlenmiş satıcı ürün iadesini onaylamaz ise paramı nasıl alırım?

Dosya Ekleri

• IMG_20231222_194654.jpg
    IMG_20231222_194654.jpg
    132,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sahinden.
P8H61 anakart i5 3470 ve RX 570 ve SSD aldım.
SSD de işletim sistemi yoktu. Eski HDD'yi taktım ekran kartı o zaman çalışıyordu ama eski HDD mavi ekran attı ve arkadaşımdan format USB yazdırdım format attıktan sonra ve BIOS'u fırladıktan sonra anakart ekran kartını görmemeye başladı ve fanalarda dönmüyor ve drverde kuramıyorum. Bu sorunu çözemedim.
Ürün kutusunun üstünde fotoğraftaki yazı iade sürecini hızlandırır mı? Okuduğuma göre ürün satıcının ısrarı üzerine gönderilmiş satıcı tüm hakları üstlenmiş satıcı ürün iadesini onaylamaz ise paramı nasıl alırım?

İade vermez ise tüketici hakem heyetine başvur.

Param güvende ile mi aldınız?

O zaman sorun olmaz. Sahibinden alıcının tarafında oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı