İkinci El Anakart Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

itsmylife

Hectopat
Dizüstünün anakartı bozuldu, çıkma anakart bakıyorum, dikkat etmem gereken neler? Bu arada benim anakart üzerinde ekran kartı harici piyasadakilerin çoğu tümleşik, ben nasıl anlayabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el PC bileşeni buram buram risk kokak önerim aynı anakartı alma şansınız varsa sıfır alın yoksa ucuz anakart tavsiyesinde bulanabilirim.

Anakart alırken komple donanımları bağlayıp çalışıyor mu diye bakmak lazım. 2. el alırken garantisinin olmasına dikkat edin. Eğer garantisiz bir kart almayı düşünüyorsan hiç alma sıfır al kafan rahat olsun.

Söylemeyi unuttum. NoteBook Anakartından bahsediyorum...

İkinci el PC bileşeni buram buram risk kokak önerim aynı anakartı alma şansınız varsa sıfır alın yoksa ucuz anakart tavsiyesinde bulanabilirim.

Can kulağıyla dinliyorum.

Anakart alırken komple donanımları bağlayıp çalışıyor mu diye bakmak lazım. 2. el alırken garantisinin olmasına dikkat edin. Eğer garantisiz bir kart almayı düşünüyorsan hiç alma sıfır al kafan rahat olsun.

sıfırı 700-800 Çıkma olarak 200 e de var 350 ye de. Bana maliyeti yine 500tl uygun birşey bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı