İkinci El Bilgisayar Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anlık sonuçlar sizi her zaman yanıltır. Alacağınız sistemin modelini ve ne kadara alacağınızı belirtirseniz en azından parasını hak edip - etmediği konusunda yardımcı olabiliriz. Yinede Core temp ve prime 95 kullanarak kısa bir yük testi yapıp, işlemci ne kadar ısınıyor diye kontrol edebilirsiniz. Tam olarak test yapabilmek için en az 1 gün sistem ve oyun testi lazım.

Anlık sonuçlar sizi her zaman yanıltır. Alacağınız sistemin modelini ve ne kadara alacağınızı belirtirseniz en azından parasını hak edip - etmediği konusunda yardımcı olabiliriz. Yinede Core temp ve prime 95 kullanarak kısa bir yük testi yapıp, işlemci ne kadar ısınıyor diye kontrol edebilirsiniz. Tam olarak test yapabilmek için en az 1 gün sistem ve oyun testi lazım.
Belirli bir şey yok öyle bakıyorum sadece merak ettiğim için sordum. Mesele HDD, RAM ve işlemcinin durumunu en azından nasıl olduğunu görmek isterim almadan önce. Bunun içinde kullanmam gereken test programlarını bir USB içinde toplamayı düşünüyorum. Core Temp ve Prime 95 not aldım teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı