İkinci el araç almak

B00M

Centipat
Merhaba arkadaşlar sivastayım ve ikinci el araç alacağım. Bütçem 55 BIN-63 bin 3 adet model var kararsız kaldım. Gerek kullanan, gerek önceden kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa mutlu olurum.
1.araç:Volkswagen / Passat / 1.9 TDI / Comfortline / Lider2.el güvencesiyle sahibinden.comda - 838386779
2.araç:Volkswagen / Jetta / 1.6 / Primeline / 2008 1.6 LPGLİ 102 HP sahibinden.comda - 849405174.
3.araç:Opel / Vectra / 1.6 / Comfort / ///GÖRKEM\\\2005 1.6 1.6V COMFORT sahibinden.comda - 847737791.

2.araç olan jetta eniştemde arkadaşlar fakat hasar kaydı var boya takıntım yok yakıttada sorun yok.

Ben olsam passat alırdım, otomatik olması büyük bir avantaj.
Passatın motorunun 1.9 bazı konularda avantaj sağlayabilir.
LPG'li araç kullanmayı da tercih etmediğimden jetta'yı düşünmedim.

Ben olsam passat alırdım, otomatik olması büyük bir avantaj.
Passatın motorunun 1.9 bazı konularda avantaj sağlayabilir.
Lpg'li araç kullanmayı da tercih etmediğimden Jetta'yı düşünmedim.

Satan arkadaş alırken ekspertiz yaptırmadığını söylüyor siz ekspertiz yaptırın kafanıza yatarsa uyarsa alırsınız diyor.Nelere dikkat etmem lazım

1) Galericiden alınmaz.
2) Kilometresi 120-130 bini geçmiş arabalara bakmanızı önermem.
3) Bu bütçede Passat düşünülmemeli.
4) Motorları 1.8 ve 1.9 gözüküyor. Çok yakarlar ve de vergileri yüksek olur. Bizler size tavsiye verelim.

Hocam KM'si yüksek dizel otomatik size fazla masraf çıkarabilir. Jetta biraz daha albenisi olan bir araç. Hasar durumuna baktırın. Şase direk falan temiz ise bir SE pert kaydı yoksa alınabilir.

1) Galericiden alınmaz.
2) Kilometresi 120-130 bini geçmiş arabalara bakmanızı önermem.
3) Bu bütçede passat düşünülmemeli.
4) Motorları 1.8 ve 1.9 gözüküyor. Çok yakarlar ve de vergileri yüksek olur. Bizler size tavsiye verelim.

Ne almam lazım peki Sivas'ta bora mevcut çok olarak galerici olan eniştem onda bora otomatik var 55 bin istiyor.

Hocam Km'si yüksek dizel otomatik size fazla masraf çıkarabilir. Jetta biraz daha albenisi olan bir araç. Hasar durumuna baktırın. Şase direk falan temiz ise bir SE pert kaydı yoksa alınabilir.

Hasar kaydında 28 bin lira gözüküyor ama tavan ve bagajda boya yok direklerde işlem yok.

Hocam tavan, şase ve direkler temizse size bir güzellik yapsınlar. Otomatik Bora tavsiye etmem. Sıkıntı yapabilir.

Aynen hocam. Götürün.

Geri
Yukarı