İkinci el ASUS Dual GTX 1060 3GB ederi nedir?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Kartı 4-5 ay önce 2. el olarak elden 2100 TL'ye aldım. Çarşamba günü biri ile 1800 TL'ye satmaya anlaştık. Fakat piyasasına bir bakayım diye 1 hafta sonra yani bugün girdiğimde 1900-2200 TL arasında olduğunu gördüm. Macunu yeni değiştim Arctic MX4 sürdüm. Sıcaklıkları gayet iyi FurMark testinde 72'yi geçmedi. Kutusu ve içeriği yok sadece kartın kendisi var. Sizce bu fiyatlar yazılması normal mi yoksa ben iyi mi satıyorum? Bunu satıp şehrimden 2. el temiz 1650 ASUS TUF almayı düşünüyorum 2200'e bu fiyatlar konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.800 TL iyi fiyat hocam bence. Siz nerden baktınız bilmiyorum ama ben şuan baktığımda 1500-1700 arası bir sürü ilan gördüm. Hemde kutulu faturalı. Bence satın gitsin. O yüksek fiyatlı ilanlara bakıp aldanmayın. Ya haftalarca ilanda kalıp satılmıyor, yada mecbur fiyat kırıyorlar zaten baya.

Öneri olarakta 1650 değil en az 1660 ve üzerine çıkın ki, değişiklik yapmanızın bir anlamı olsun. O fiyatlara 1660 zorlanır.

Hocalarım cevaplar için teşekkürler. Yeni gördüm. Peki güvenilir gözünüze çarpan 2. el ekran kartı ilanları var mı? 1660 olur 1660S olur. Veya o fiyat civarı farklı NVIDIA ekran kartları olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı