İkinci el ASUS eee PC alınır mı?

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar 650-700 TL bir bütçem var. Anneme hediye almak istiyorum. Her zaman küçük bir bilgisayarı olsun istemişti. Taşıma amaçlı. Genelde sınav soruları hazırlıyor veya da Word kullanıyor. Sizce ASUS eee PC hala alınır mı? Intel atom olan olan modelinden alacağım.

Arkadaşlar 650-700 TL bir bütçem var. Anneme hediye almak istiyorum. Her zaman küçük bir bilgisayarı olsun istemişti. Taşıma amaçlı. Genelde sınav soruları hazırlıyor veya da Word kullanıyor. Sizce ASUS eee PC hala alınır mı? Intel atom olan olan modelinden alacağım.

Tam olarak donanımı nedir? Bende atom Z3740 ve 2 GB RAM'li transformers book modeli var Word'ün altından ancak kalkabilen bir model.

Mesela 400 TL'ye ASUS eee PC 1001 ha buldum. Donanımı tam yazmıyor. Sadece u tuşu yapıştırılmış. 1 GB RAM, bir de atom işlemci var.

Hocam mibooklara para vermek yerine,

Bu daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Ekranında nadiren uzun çizgi çıkıyormuş kullanıma bir sorunu olmaz. Ayrıyetten bir tanede batarya alsanız güzel olacaktır Windows 8.1 ile.

AMD A8 işlemci
4 GB RAM
APU ekran kartı
320 GB HDD

Hocam orduya gidemem. Ankaradayım. Zaten evde benim laptopum var. Minibookları taşıması kolay diye istiyorum.

Hocam mibooklara para vermek yerine,

Bu daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Ekranında nadiren uzun çizgi çıkıyormuş kullanıma bir sorunu olmaz. Ayrıyeten bir tanede batarya alsanız güzel olacaktır Windows 8.1 ile.

AMD A8 işlemci.
4 GB RAM.
APU ekran kartı.
320 GB HDD.

Geri
Yukarı