İkinci el ASUS ROG STRIX 6700XT alınır mı?

Benim şüphelerim var. Anlaşılan satıcının elinde birçok varmış Bu durum miningte kullanılmış olma ihtimalini yükseltiyor. İkinci durum ise Amazon'dan alınması. Miningciler mining döneminde genelde ekran kartlarını Amazon'dan alıyorlardı. Hatta Amazon Japan'dan. Benim gözüm tutmadı.

Benim şüphelerim var. Anlaşılan satıcının elinde birçok varmış bu durum miningte kullanılmış olma ihtimalini yükseltiyor. İkinci durum ise Amazon'dan alınması. Miningciler mining döneminde genelde ekran kartlarını Amazon'dan alıyorlardı. Hatta Amazon Japan'dan. Benim gözüm tutmadı.

Onu bende düşündüm 12-15 bin arası bütçem var bu aralar ikinci el sıfır bilgisayar almak istiyorum fiyatlar uçmuş gitmiş galiba bizim laptopla kaldık öyle :D

Piyasa fiyatı 29k mı yazmış o?

Yazdığı şeylerin hepsinin yalan olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Bildiğin miningci bu. Bedava da verse bu adamla ticaret yapılmaz. İlla başka yerden bulursunuz hocam, araştırmaya devam.

Son düzenleme:
Piyasa fiyatı 29k mı yazmış o?

Yazdığı şeylerin hepsinin yalan olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Bildiğin mininizi bu. Bedava da verse bu adamla ticaret yapılmaz. İlla başka yerden bulursunuz hocam, araştırmaya devam.

Garibime gitti ondan attım buraya gülün geçin diye ne alayım sizce bu fiyatlara piyasadan uzak kaldık bu aralar çok artıyor fiyatlar.

Geri
Yukarı