İkinci el Athlon X4 ve R7 370 sistem alınır mı?

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2. el şu sistemi alıp R7 370 takmak istiyorum sizce mantıklı olur mu?

• AMD Athlon X4 840.
  • ASUS A68HM-K
  • 240 GB SSD.
  • 22" LG monitör.
Bu sistemin fiyatı 1700 TL. 1100 TL'ye Sapphire R7 370 alsam mantıklı olabilir mi?

Monitör 1080p 75Hz ise ve çizik filan çok yoksa uygun gibi fiyatı, sistemdeki RAM'ler nedir?

Merhaba 2. el şu sistemi alıp R7 370 takmak istiyorum sizce mantıklı olur mu?

• AMD Athlon X4 840.
  • ASUS A68HM-K
  • 240 GB SSD.
  • 22" LG monitör.
Bu sistemin fiyatı 1700 TL. 1100 TL'ye Sapphire R7 370 alsam mantıklı olabilir mi?
RAM- Kasa- PSU belirtmemişsiniz. R7/R9 2xx-3xx serilerinin üst kartlarının da sabıkalı olması bir yana eğer sistemdeki düzgün değilse bir PSU da eklemeniz gerekecek. Şahsen FM2 sistemlerde de oyun konusunda performans alamadım şimdiye kadar onu da belirteyim çok yüksek olmayan GPU'lar ile bile darboğaz sorunu yaşadım.

Unutmuşum pardon 8 GB ram 400W psu var sistemde.
RAM- Kasa- PSU belirtmemişsiniz. R7/R9 2xx-3xx serilerinin üst kartlarının da sabıkalı olması bir yana eğer sistemdeki düzgün değilse bir PSU da eklemeniz gerekecek. Şahsen FM2 sistemlerde de oyun konusunda performans alamadım şimdiye kadar onu da belirteyim çok yüksek olmayan GPU'lar ile bile darboğaz sorunu yaşadım.
Performansı çok vasat olur mu? Bu fiyatlara oyun için xbox one s daha mı mantıklı olur sizce. Kuzenim için uğraşıyorum. GTA5, Forza 4, HOİ4 gibi oyunları oynamak isityormuş. Açıkçası pek karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı