İkinci el bilgisayar nereden alınmalı?

Dyrothbrk

Centipat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar 2.el bilgisayar kasası alacağım ama bilgisayarcıdan mi alsam sahibinden mi? Zaten ben alir almaz fanları değiştireceğim temizleteceğim, laptopla oyun oynanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman bilgisayarcılardan uzak dur ben bir kere düştüm o hataya. %99.9 kazık yersin arkadaşımızın dediği gibi. LetGo veya Sahibinden'den alabilirsin. LetGo'da gidip ürünü görüp deneme fırsatın olabilir tavsiye ederim.

Aman bilgisayarcılardan uzak dur ben bir kere düştüm o hataya. %99.9 kazık yersin arkadaşımızın dediği gibi. Letgo veya Sahibinden'den alabilirsin. Letgo'da gidip ürünü görüp deneme fırsatın olabilir tavsiye ederim.

Masaüstü olduğu için nerede deneyeceğim laptop gibi değil ki hocam monitoru tak kabloları tak açıkçası tanımadığım birini evine de girmek istemiyorum.
Hocam sahibinden üzerinden alacaksan ya gidip kendin test et ya da param güvende ile al.

Sahibinden var zaten ama dediğim gibi laptop gibi bakamıyorsun monitoru takman lazım kablolari falan.
Bilgisayarcıdan almanı tavsiye etmem %99 kazık yersin.

Bilgisayarcı babamin arkadaşı olduğu için öyle bir şey yapacağını sanmıyorum ama internettekiler daha ucuza zaten ben kötü kasa alım yavas yavaş düzelmeye çalışacağım birebir boş kasa alıyorum ama sistem çalışsın anlaminda.

Yeni konular

Geri
Yukarı