İkinci el bilgisayar önerisi

Abdullahtalay97

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba değerli büyüklerim ben letgo üzerinden ikinci el bir bilgisayar almak istiyorum bütçem kısıtlı yeni evleniyorum.
https://letgo.onelink.me/O2PG/84dc8ac
Sizce bu fiyata bu bilgisayar mı 21 inç montörü var. Bende hiç bir şey yok çünkü
Yoksa https://letgo.onelink.me/O2PG/566ce93b
7000 TL'ye düşüyor bu faturası mevcut ürünlerin 9 aylık
Bu da 8000 TL'ye düşüyor
8500 son fiyat sade kasa veriyor efendim yardımcı olana bir ömür dua ederim sizce hangisi daha iyi ?
Buda 4300 e veriyor full set sitesinde 7500 lira 4 aylık ürün
Monitörle birlikte 7000 liraya veriyor özelden biri yardımcı olursasa cok sevinirim

Son düzenleme:
7500 TL olan senin için daha iyi gibi görünüyor dostum. 8 GB RAM'i çift slot yaparak 16 GB yapmanı öneriyorum. İleride işlemci değiştirmekte fayda var.
Eğer istersen 2. el ek olarak bende bakabilirim. Eğer şart olan bir şehir varsa ve eğer bakmamı istiyorsan şehir ismini söyle, ona göre yardımcı olurum.

Abi eskişehirdeyim, ömrüm hep çalışmakla geçti akşamları gelince oyun oynayayım istiyorum yazın düğünüm var bir daha bilgisayar falan alamam Eskişehir de ikamet ediyorum Letgo'dan falan önerdiğin bilgisayar var mı her oyunu iyi FPS oynayayım yarın satmak istersere kârla satayım Full set olursa benim için çok makbule geçer ama sıkıntı yok 2. el monitör falan ayarlarız 7500 dediğin hangisi bu arada.
Yok mu yardımcı olacak ??

Son düzenleme:
Abi eskişehirdeyim, ömrüm hep çalışmakla geçti akşamları gelince oyun oynayayım istiyorum yazın düğünüm var bir daha bilgisayar falan alamam Eskişehir de ikamet ediyorum Letgo'dan falan önerdiğin bilgisayar var mı her oyunu iyi FPS oynayayım yarın satmak istersere kârla satayım Full set olursa benim için çok makbule geçer ama sıkıntı yok 2. el monitör falan ayarlarız 7500 dediğin hangisi bu arada.
Yok mu yardımcı olacak?

Abi demene gerek yok senden küçüğüm. Bu forumda çoğu kişi bilgili merak etme daha önce çok kişiye yardımcı oldum. Öncelikle bu fiyata bütün oyunları iyi FPS oynamak zor, ancak sana tavsiye edeceğim bir bilgisayar bulmaya çalışacağım. Sahibinden sitesine göz atabilirsin ek olarak, Letgo çok az imkan sunuyor.
Sana söylediğim bilgisayar satılmış dostum, 7500 dediğim.
Bu bilgisiyarlar bu fiyat niteliğinde değerlendirilebilecek bilgisiyarlar; CASPER NIRVANA C900 İ7 7770HQ GTX1050 OYUNCU LAPTOPU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 907192942

Oyuncu bilgisayari kutusu faturasi var - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 947231694 (bu bilgisiyarı alacaksanız ekran kartını sorup alın.) Eskişehir içerisinde laptop olarak güzel bilgisiyarlar bulunuyor sadece. İsterseniz bütün şehirlere bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi demene gerek yok senden küçüğüm. Bu forumda çoğu kişi bilgili merak etme daha önce çok kişiye yardımcı oldum. Öncelikle bu fiyata bütün oyunları iyi FPS oynamak zor, ancak sana tavsiye edeceğim bir bilgisayar bulmaya çalışacağım. Sahibinden sitesine göz atabilirsin ek olarak, Letgo çok az imkan sunuyor.
Bu bilgisiyarlar bu fiyat niteliğinde değerlendirilebilecek bilgisiyarlar; CASPER NIRVANA C900 İ7 7770HQ GTX1050 OYUNCU LAPTOPU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 907192942

Oyuncu bilgisayari kutusu faturasi var - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 947231694 (bu bilgisiyarı alacaksanız ekran kartını sorup alın.) Eskişehir içerisinde laptop olarak güzel bilgisiyarlar bulunuyor sadece. İsterseniz bütün şehirlere bakabilirim.
Allah razı olsun senden, letgoda daha cok bilgisayar var şehri Eskişehir seçip bakma şansın var mı , attığın laptoplar cok iyi ama laptop düşünmüyoruz evlenince eşimle film falan izleriz iyi olur yani masa üstü :) bu arada yaşım benim de 24 :)

Allah razı olsun senden, letgoda daha cok bilgisayar var şehri Eskişehir seçip bakma şansın var mı , attığın laptoplar cok iyi ama laptop düşünmüyoruz evlenince eşimle film falan izleriz iyi olur yani masa üstü :) bu arada yaşım benim de 24

Son düzenleme:
Allah razı olsun senden, Letgo'da daha cok bilgisayar var şehri Eskişehir seçip bakma şansın var mı, attığın laptoplar cok iyi ama laptop düşünmüyoruz evlenince eşimle film falan izleriz iyi olur yani masaüstü :) bu arada yaşım benim de 24 :)

Allah razı olsun senden, Letgo'da daha cok bilgisayar var şehri Eskişehir seçip bakma şansın var mı, attığın laptoplar cok iyi ama laptop düşünmüyoruz evlenince eşimle film falan izleriz iyi olur yani masaüstü :) bu arada yaşım benim de 24.

Dostum Allah Senden'de razı olsun. Dün müsait değildim bakamadım kusura bakma. Senden hayli hayli küçüğüm. Tamam Letgo içerisinde bakalım madem istiyorsun.
Dostum eğer fiyat artarsa, bu mükemmel olur çünkü bütün oyunları oynatır sana iyi FPS ile https://letgo.onelink.me/O2PG?pid=a...n=product-detail-share&utm_content=button_top

Fiyat perfornmans olarak mükemmel; (eğer RAM 16 GB değilse zaten çok az para harcadığınız için bilgisayara, çift slot 8 GB RAM alırsınız. Ekran kartı GTX 1660 Ti yanlış görmediysem. Eğer doğru gördüysem fiyatına göre mükemmel sistem, eğer ekran kartı GTX 1660 Ti değilse almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı