İkinci El Blackberry Almak

kemal2211

Hectopat
Daha fazla  
Ben 2.5 yıldır Nokia Lumia 1320 telefon modelini kullanıyorum. Yakın zamanlarda içimde Blackberry sevdası tutuşmaya başladı ve Blackberry Passport ile Blackberry Q10 modeli arasında kararsız kaldım. Daha çok fiyat ucuzluğu nedeniyle Q10 modelini almayı düşünüyorum fakat bu iki ürününde özellikle Q10'nin sıfırı bulunmadığı için mecburen ikinci el pazarına gideceğim. Tavsiye ve görüşlerinizi yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saatten sonra Blackberry önermiyorum oyun ve uygulama açısından sıkıntılar yaşarsanız ama yok ben sadece telefonu aramak mesajlaşmak için kullanacağım diyorsanız alın.

Ben 2.5 yıldır Nokia Lumia 1320 telefon modelini kullanıyorum. Yakın zamanlarda içimde Blackberry sevdası tutuşmaya başladı ve Blackberry Passport ile Blackberry Q10 modeli arasında kararsız kaldım. Daha çok fiyat ucuzluğu nedeniyle Q10 modelini almayı düşünüyorum fakat bu iki ürününde özellikle Q10'nin sıfırı bulunmadığı için mecburen ikinci el pazarına gideceğim. Tavsiye ve görüşlerinizi yazabilir misiniz?
Yıl olmuş 2017 hala tuşlu telefon mu kullanacaksınız 700TLye akıllı bir telefon alın.

BlackBerry alınmaz aldırılmaz yapmayın etmeyin 2017 deyiz. Galaxy y bile daha modern BlackBerryden. İkinci el Note 2 yada S3 alın daha çok işinize yarar.

Yanlıştır, yapılmamalıdır. Bütçe belirtirseniz çok daha iyi alternatifler sunulacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı