Ikinci El Bölümü Değişmeli mi?

Ikinci El Bölümü Değişmeli mi?

• Evet

Oy: 45 88,2%
  • Hayır

Oy: 6 11,8%

• Oy verenlerin toplamı
    51
@ForAnAngeL Konuyu siz açtınız (bana cevap vererek) konumuz bu değil diyorsunuz. Söylediğim düşünce belirtme özgürlüğüne ilan baltalama diyorsunuz ama 10 yıllık işlemci ve anakartı DDR3 RAM ile birlikte 1000TL'e ilan açılabilmesini 'herkes istediği fiyatı yazmakta özgür' şeklinde belirtiyorsunuz. Neyse, buna da saygı duyuyorum.

Konumuz "kategorilere ayrılsın mı ayrılmasın mı?". Dediğim gibi bu haldeyken bile istediğiniz fiyatta konu açabiliyorsunuz. Kimse zaten karışmıyor niye bunun fiyatı böyle diye.

Burada donanım ilanları ayrılmalı ama fiyat şikayeti yapılabilmeli örneğin 3 yıllık GTX 1060 a 1000 lira fiyat yazanların ilanları silinmeli. Aksi halde burası da ismi malum forum gibi çöpe döner.

Burada donanım ilanları ayrılmalı ama fiyat şikayeti yapılabilmeli örneğin 3 yıllık GTX 1060 a 1000 lira fiyat yazanların ilanları silinmeli. Aksi halde burası da ismi malum forum gibi çöpe döner.
1000 lira yazanları silelim mi? Az önce Sahibinden'e girip piyasasına baktım. 6 GB tek fanlı modeler 950 TL'den başlıyor. Sizin piyasadan haberiniz yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı