İkinci el bölümünde yasaklandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Biwkan

Decipat
Eğer bu şekilde de resmi bir şekilde iletişime geçmiş sayılıyorsam ne mutlu bana. Dün gece ikinci el kısmına girdim ve konu oluştur butonunu görerek artık konu açabildiğimi fark ettim. Uzun zamandır satmak istediğim ürün için ilan açtım ve bugün uyandığımda "ikinci el bölümü yasağı" adlı bir uyarı puanı aldığımı gördüm. Sonradan fark ettim ki henüz üyeliğimin üstünden bir ay geçmemiş. Daha önce konu açamıyordum ve şartlar sağlandığı zaman konu açabileceğimi düşünüyordum. Sitenin izin verdiği bir şey için uyarı puanı almamı yanlış buluyorum yanlış bir şey yapmadım. Sadece yetkimi kısıtlayabilirlerdi ancak şu an ekstra bir uyarı puanım oldu.

Eğer gerekli koşulları sağlayamıyorsanız bence orada konuyu açabilme ibaresinin olmaması lazım. Kullanıcıyı aldatabilir bu durum. Madem açabiliyorum demekki gerekli yeterleri karşıladım gibi düşünebilir, fakat her üyenin tüm kuralları okuduğu ve bilmesi gerektiği kabul ediliyor sanırım. O yüzden net bir şey diyemeyeceğim. Bana göre haklı gibisiniz.

İkinci El bölümünde ilan verebilmek veya ilanlara mesaj yazabilmek için gerekenler:
  • Minimum 100 mesajınız olmalı.
  • Üyelik tarihinizin üzerinden 1 ay geçmiş olmalı.
Üyelik tarihinin üzerinden 1 ay geçmemiş. Hata sonucu konu açma yetkisine sahip olmuşsun sanırım, aynı şey tekrarlanmasın diye de kategori cezası verilmiştir. Bu aralar sistem karışık, sakin olmakta fayda var.

Üyelik tarihinin üzerinden 1 ay geçmemiş. Hata sonucu konu açma yetkisine sahip olmuşsun sanırım, aynı şey tekrarlanmasın diye de kategori cezası verilmiştir. Bu aralar sistem karışık, sakin olmakta fayda var.
Evet olan şeyin farkındayım, kısıtlanma konusunda da bir problemim yok ancak yanlış bulduğum şey benim uyarı puanı almam. Yanlış bir şey yapmadım ben çünkü.

Güncelleme ile bazı yetkilerde problem olmuş olabilir. Engellemek amaçlı ceza verilmiş olabilir, cezayı 1 aylık aldıysanız ceza sonunda raporlayıp cezanızı kaldırtabilirsiniz.

Güncelleme ile bazı yetkilerde problem olmuş olabilir. Engellemek amaçlı ceza verilmiş olabilir, cezayı 1 aylık aldıysanız ceza sonunda raporlayıp cezanızı kaldırtabilirsiniz.
Raporlama işlemini nasıl yapacağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı