İkinci el bölümündeki ilanlar gruplandırılmalı

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba değerli Technopat üyeleri, ben bu forumda ikinci el bölümüne sık sık bakan birisiyim ve bazı önerilerim olacak.

Öneri 1: 2020 yılının 10. ayından itibaren oluşturulan ilanlar gruplandırılabilir. (Anakart, işlemci, RAM gibi başlıklar altında.)

Öneri 2: İkinci el bölümüne referanslarımızın (daha önce alışveriş yaptığımız kişiler) görünebileceği bir bölüm olabilir. (Doğrulama şartlı, yoksa kötüye kullanılır.)

Öneri 3: Ya da 1. önerimi boş verip oyun ilanlarını ayrı bir gruba alabilirsiniz.

Not: Sadece önerilerimi sundum, oyun ilanı açan arkadaşlar sert tepki göstermezse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok farklı ürünler satılıyor, her ürün türü için bir kategori açılsa sayfalar sürer. O yüzden kategori işi yaş geldi bana. Ama referans işi mantıklı, konuların tek seçenekli oylama ile açılması sağlanabilir, emoji sistemi gibi kötüye de kullanılamaz. Fazla kodlama da gerektirmez diye düşünüyorum.

Çok farklı ürünler satılıyor, her ürün türü için bir kategori açılsa sayfalar sürer. O yüzden kategori işi yaş geldi bana. Ama referans işi mantıklı, konuların tek seçenekli oylama ile açılması sağlanabilir, emoji sistemi gibi kötüye de kullanılamaz. Fazla kodlama da gerektirmez diye düşünüyorum.
Hocam oyun ilanlarından geçilmiyor maalesef.

1.5-2 hafta uğraştırır kodlaması fakat bu Technopat'ın yararına olur bence.

Geri
Yukarı