Alıcı İkinci El Dizüstü Bilgisayar

Makaleler
6
Yer
İzmit
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000-1400 TL arası dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu fiyata pek iyi sıfır olmadığı için ikinci ele yöneldim. Garantili ve temiz olması benim için önemli. Aradığım minimum özellikler:
İ5 4.nesil işlemci ve üstü ama U ibareli istemiyorum arkadaşlar daha çok işlemci yoğunlukta işler yaptığım için benim için işlemci önemli.
GT740M ve üstü bir Nvidia ekran kartı. AMD istemiyorum ama olabildiğince Nvidia türü bir bilgisayar arıyorum.
8 GB RAM ve üstü olması benim için önemli eski dizüstü bilgisayarımda zaten 6 GB RAM vardı.
750 GB ve üstü 7200Rpm veya 5400Rpm hard disk.
İşletim sistemi Win8.1 ve üstü olursa iyi olur. Ama olmazsa ben hallederim.
Casper falan istemiyorum arkadaşlar; Lenovo, Asus, Dell gibi firmalar olursa daha iyi olur. Arkadaşlar Lenovo Z510 İ7 veya İ5'nin 8GB Ram olan modeli satan temiz ve garantili ürün varsa bana buradan iletişime geçebilirler. Ürünler sadece İstanbul içi olursa daha iyi olur Telefondan ulaşacak arkadaşlar sadece whatsapp üzerinden bana ulaşsınlar. Arkadaşlar ürünlerinizi bekliyorum:)
[email protected]
05312700342

Elimde bir lenovo z500 var ilgilenirseniz. İ5 - 8GB RAM - GeForce GT 740M - 1TB HDD+8GB SSD - 1366x768

Geri
Yukarı