İkinci El Ekran Kartı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

FEDERALL

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı günler arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi, Sahibinden.com sitesinden GTX 750 Ti almak istiyorum, ama satıcıya nasıl güvenebileceğimi bilemiyorum, bana önerebileceğiniz bir formül var mıdır? Teşekkürler... Almak istediğim ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
GET: Güvenli elektronik ticaret, güvenlidir. Ancak GET ilanda bir miktar fiyat farkı olur, site komisyonu sebebiyle. GET ile satmazsa kendi bulunduğun yere yakın ilanları araştır. İlla ki çıkar.

Elden ve test ederek almak en güvenlisi. Get bile bazen dolandırıcıları engellemeye yetmiyor. Test etme imkanı tanıyan, referansı olan satıcılardan alışveriş yaparsanız bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Daha önceden açtığım "Ekran kartı dolandırıcılığına dikkat" başlığında bir uyarı yapmıştım. Kartı bizzat gidip gör, içinden süpriz çıkmasın, teknik bilgin nedir bilmiyorum ama her tarafına etraflıca bak. Uzaktan uzağa sakın alışveriş yapma. 50 tl'lik alışveriş yapmıyorsun. Kendini sağlama al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı