İkinci El Gaming X 1660 Ti Ne Kadar Eder?

sweett

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valve Corporation.
MSI Gaming X 1660 Ti ekran kartım var. Sizce şu an ederi ne kadar, kaça satmam makul olur. Kazıklamak veya kazıklanmak istemem, ederi neyse o (şu an stok durumu mining durumu vs. Göz önünde bulundurularak) 6 ay garantisi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 bine anında satarsın.
25 Şubatta yeni çıkacak 3060'ları bekliyorum şimdi 4500 den falan satmaya kalksam alana kadar stoklar biter diye korkuyorum. 4 Bine biriyle anlaştım ama makul fiyat mı ucuz mu pek emin olamadım o yüzden konu açma gereği duydum.
Ne kadara aldın sen? Eğer 3000 TL civarına adıysan 4K çok iyi.
2580 TL ye almıştım.

25 şubatta yeni çıkacak 3060'ları bekliyorum şimdi 4500'den falan satmaya kalksam alana kadar stoklar biter diye korkuyorum. 4 bine biriyle anlaştım ama makul fiyat mı ucuz mu pek emin olamadım o yüzden konu açma gereği duydum.

2580 TL'ye almıştım.

4200'e kabul ederse direk sat 4K bile çok iyi ve 3060'lar piyasaya ilk çıktığında Palit modeli 4500 TL idi.

Ama acelem var, dediğinizi yaparsam 25 Şubat'ı geçme ihtimali var. Ülke açlık çekiyor ekran kartı için, direk stoklar bitecek muhtemelen. 6 günde 500 TL daha pahalı vermek için risk almaya değer mi?
değmez
Ama acelem var, dediğinizi yaparsam 25 şubat'ı geçme ihtimali var. Ülke açlık çekiyor ekran kartı için, direk stoklar bitecek muhtemelen. 6 günde 500 TL daha pahalı vermek için risk almaya değer mi?

Direk yollla kartı üstüne 500 koy 3060 Ti'yı çek.

Yeni konular

Geri
Yukarı