İkinci el garantisiz ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
İkinci el garantisiz ekran kartı almayı düşünüyorum. Alacağım model RX6800 ve fiyatı pazarlıkla 6900'e getirdim.
Japonya'dan alınmış kart ve ikinci sahibiymiş.
Kartın güvenlik bandı açılmamış, miningde kullanılmadığını iddia ediyor.
Eklerde FurMark 9 dakikalık olduğunu söylediği testte bulunmakta.
Param Güvende ile alacağım ve üç gün deneme süresi oluyormuş sanırsam doğru mudur arkadaşlar, üç gün ben istediğim gibi en ağır şartlarda test edebilecek miyim?
Olurda ekran kartı benim elimde bozulur veya yanarsa bunun sonuçları ne olur?
Elimde RX6600 var eğer bu kartta sorun olmazsa da bu ekran kartını satıp RX6800'ü kullanmaya devam edeceğim.

1695400701508.jpeg

1695400708405.jpeg

1695400712750.jpeg

İkinci el garantisiz ekran kartı almayı düşünüyorum. Alacağım model RX6800 ve fiyatı pazarlıkla 6900'e getirdim.
Japonya'dan alınmış kart ve ikinci sahibiymiş.
Kartın güvenlik bandı açılmamış, miningde kullanılmadığını iddia ediyor.
Eklerde FurMark 9 dakikalık olduğunu söylediği testte bulunmakta.
Param Güvende ile alacağım ve üç gün deneme süresi oluyormuş sanırsam doğru mudur arkadaşlar, üç gün ben istediğim gibi en ağır şartlarda test edebilecek miyim?
Olurda ekran kartı benim elimde bozulur veya yanarsa bunun sonuçları ne olur?
Elimde RX6600 var eğer bu kartta sorun olmazsa da bu ekran kartını satıp RX6800'ü kullanmaya devam edeceğim.

Eki Görüntüle 1953263

Eki Görüntüle 1953265

Eki Görüntüle 1953266
RX 6600`yi bana kaca satarsin? Ve evet param guvende ile alinca oyle bir sey var.

Kartın ne oldugu belırsız Japonya'dan gelmıs 2.sahıbı vs. Pek guven vermedı bu adam ve fıyatta cok uygun.

RX 6600'yi bana kaca satarsin? Ve evet Param Güvende ile alinca oyle bir şey var.

Hocam tam piyasasını araştırmadım ama garantili temiz olanlar 4-4.5 seviyelerinde gözüküyor.

Kartın ne oldugu belırsız Japonya'dan gelmıs 2.sahıbı vs. pek guven vermedı bu adam ve fıyatta cok uygun.

Belirli testlerle falan giderini anlamak mümkün değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı