İkinci el GTX 1070 i7-4790K sistem alınır mı?

Rauxer

Hectopat
Yer
:P
Arkadaşlar reklam vermek gibi olmasın ama Sahibinden.com sitesinde bir sistem buldum. Sizce bu sistem alınır mı? Yoksa ikinci el daha iyi sistemler var mıdır?
Sistem

4790K çok iyi bir işlemci 6700K dan daha iyi 7700K yakın performans veriyor ekran kartı ihtiyacın yok ise aliexpressten aynı işlemciyi 1000TL civarı temin edebilirsin 500 e anakart geri kalan bileşenleri istediğin yerden alırsın

4790K çok iyi bir işlemci 6700K dan daha iyi 7700K yakın performans veriyor ekran kartı ihtiyacın yok ise aliexpressten aynı işlemciyi 1000TL civarı temin edebilirsin 500 e anakart geri kalan bileşenleri istediğin yerden alırsın
Aliexpress'te i7 4790k buldum ancak sıfır mı? Aliexpress'ten önerebileceğiniz i7 4790k işlemci var mı? en az 6 ay garantisi olan veya temiz.

şimdi aliexpresst ten alacağın işlemciler ikinci el ama ordan sana deneyip yolluyorlar, onun dışında 5 ay gibi bir garanti veriyor satıcılar diye biliyorum iletişime geçebilirsin ordaki satıcılarla sana tavsiyem çok fazla oy alan satıcılar ile iletişime geç fazla ürün satan çünkü onlar aktif olur ve güvenilir satıcı konumunda oluyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı