İkinci el GTX 750 Ti önerisi

roigotv

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
GTX 750 Ti alacağım. Bana maksimum 1000 TL'lik ikinci el - sıfır ilanlar bulabilir misiniz? Kargo yapamıyorum, şehir İzmir.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 Ti alacağım. Bana maksimum 1000 TL'lik ikinci el - sıfır ilanlar bulabilir misiniz? Kargo yapamıyorum, şehir İzmir.
Biliyorum söylediğimi yanlış bulabilirsiniz ama eğer sisteminiz daha iyi ekran kartlarını destekliyorsa 0 olarak rx6400 bakabilirsiniz gerçekten bu kart artık eskidi ve 2-3 yıla size değişim istediğini gösterecektir tabii karar size kalmış az kullanırım az performans alırım az veririm diyorsanız alabilirsiniz ama alırken en azından üretim yılı biraz daha yeni olan ürünlerden tercih edebilirsiniz.

Kartın mimarisi çok eski RX6400 ise PCI Express 4.0 yoksa pek anlam ifade etmiyor bu bütçeye temiz GTX 950-1050 bulunabilirse alınabilir.

Biliyorum söylediğimi yanlış bulabilirsiniz ama eğer sisteminiz daha iyi ekran kartlarını destekliyorsa 0 olarak RX6400 bakabilirsiniz gerçekten bu kart artık eskidi ve 2-3 yıla size değişim istediğini gösterecektir tabii karar size kalmış az kullanırım az performans alırım az veririm diyorsanız alabilirsiniz ama alırken en azından üretim yılı biraz daha yeni olan ürünlerden tercih edebilirsiniz.

kasa:[/B] ASUS Vento [B]anakart:[/B] ASUS (tam modelini bilmiyorum) [B]güç kaynağ[/B]ı: Auero cool VX-400[B] DVD okuyucu: [/B]super ritemaster[B] işlemci[/B]: AMD FX 8120, [B]RAM[/B]: 8 GB, [B]ekran kartı[/B]: AMD Radeon HD 6570 4 GB, [B]HDD[/B]: Seagate 1 TB, [B]SSD[/B]: Kingston 240 GB. [B]monitör[/B]: Casper 19 cspr [B]hoparlör[/B]: Casper A113 [B]klavye: [/B]Everest KB-517p
Destekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
kasa:[/B] ASUS Vento [B]anakart:[/B] ASUS (tam modelini bilmiyorum) [B]güç kaynağ[/B]ı: Auero cool VX-400[B] DVD okuyucu: [/B]super ritemaster[B] işlemci[/B]: AMD FX 8120, [B]RAM[/B]: 8 GB, [B]ekran kartı[/B]: AMD Radeon HD 6570 4 GB, [B]HDD[/B]: Seagate 1 TB, [B]SSD[/B]: Kingston 240 GB. [B]monitör[/B]: Casper 19 cspr [B]hoparlör[/B]: Casper A113 [B]klavye: [/B]Everest KB-517p
Destekler mi?

Hayır. Anakartınız yazmıyor ama eski olduğu belli desteklemez RX6400 çoğunlukla F/P bir kart olsa da böyle bir sistemde para israfından ileriye gidemez denildiği gibi GTX960 GTX 1050 gibi modelleri tercih edebilirsiniz uzun ömürlü değillerdir ama sisteminiz de 5 yıl daha gider diyebileceğim bir sistem değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı