İkinci el GTX 760 alınır mı?

Kadledens

Decapat
Daha fazla  
Bu ekran kartı alınır mı? Sordum da çalışıyormuş ama takılmalar oluyormuş. Chipset arızası olmuş fakat tamir edilmiş.

Tamir görmüş ben olsam almazdım, tekrarlaya bilir belki.

Reballing yapılmış ekran kartlarından uzak durmak lazım. Birçoğu tamiri yapan kişinin kalitesine göre birkaç yıl içinde tekrardan aynı arızayı veriyor. Zaten çok stabil çalışmıyormuş. O kartın fazla bir ömrü olacağını sanmıyorum.

Hocam riske atılırmı 250 TL'ye, denenmemiş arkadaşı vermiş satıcıya

O biraz da alacak kişiye bağlı. 250 TL senin için ne anlam ifade ediyor? Kaybedersem çok koymaz, eksiğini kolay telafi ederim diyorsan denenebilir. Sonuçta 250 lira verip hatırı sayılır bir süre sorunsuz kullanma ihtimalin de var. Eğer senin için büyük bir paraysa şahsi tavsiyem almaman. Telafi edilmesi zor bir parayı böyle riskli şeylere yatırmama taraftarıyım. Kısaca olay biraz sende bitiyor.
Ek olarak tahminim bu kartın çalışmadığı yönünde. Satıcının elinde sistem varsa takıp test etmesi 5 dakikasını alır. Bozuk bir kartı test etmedim şeklinde satmaya çalışıyor olabilir. Alıcı satın alıp çalışmadığını söyleyince de ben zaten test etmemiştim diyerek sıyrılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı