İkinci El GTX 970 Almak

GhouL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 900 TL’ye 970 buldum. Biraz pazarlık ile almayı düşünüyorum. Fakat arkadaşın ekran kartını alalı 2 yıl olmuş. Beni 2 yıl idare eder mi? Veya almadan önce hangi testlere tabi tutmalıyım biraz bilgi verir misiniz?

900 TL çok yüksek, çok iyi bir model bile olsa en yüksek ikinci el ederi 800 liradır. O da şuan ki şartlarda. Almak istediğinizin marka ve modeli nedir?

Bende 2.el alacaktım 2.el MSİ Gaming modelini 800 TL'ye verecekti ama o sıra bütçe sıkıntım olduğundan alamamıştım. Sende pazarlık ile 800 TL yapmaya çalış.

Evet zaten söylemiştim. GTX 970 ile GTX 1050 Tİ kıyaslayacak kadar delirmedim diye. :D GTX 970 bariz üstündür. GTX 1050 Tİ düşündünüz mü? 1080P bir mönitörünüz varsa bence işinizi görür gibi. Ama arkadaşın dediği gibi uygun fiyata satılırsa alabilirsiniz. 900 TL bana da yüksek geldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı