İkinci el GTX 980 Ti alınır mı?

Değerli vaktinizi ayırıp yorumladığınız için teşekkür ediyorum. Gerek daha yeni olması ve gerekse piyasada yaygın olması, kolay bulunabiliyor olması sebebiyle 1070'de karar kıldık. 2000₺ fiyatında çokça ilan var. %5-10 civarı ufak bir pazarlıkla alacağız umarım.

Bence almalısın Çünki Dayımdada var bu kart oyunlarda ucuruyorrrr

Dosya Ekleri

• indir (4).jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 46

Imazandaki sistemde 970 yazıyor. 970 şu an seni hangi oyunda memnun etmedi ki?

Hala çok güçlü ama eski bir kart. 6 senedir ağır işlerin altına sokulan kartın çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. 2 seneyse bence alınabilir.
Bol şanslar en iyisini yapıyorsunuz.

Dostlar 980 Ti’mı, 1070’mi derken hızımı alamadım 2800₺‘ye görünce 1080 Ti aldım. 1.5 yıllık cihaz. Yurt dışından alınmış. Oyun testlerini ve grafik testlerini yaptık. Ses durumuna ve sıcaklık durumuna da baktık. Adam grafik tasarımcısıymış. Kart bayağı kirli ve tozluydu. Test etmemiz biraz zor oldu. Benim sistemim daha hazır olmadığı için arkadaşımın sisteminde denedik ve o da 500W PSU olduğu için patladık. Onun arkadaşının kasasını getirttik ve o sayede uzun kullanım testini de evimizde yaptık. Hem güzel fiyata aldık hem de geçici bir kart almamış olduk.

Dostlar, 3500X işlemci ile kullanacağım. Monitörümü 1440P mi tercih etmeliyim yoksa 1080P mi?

Dosya Ekleri

• 59828038-59E0-4EDC-AF17-EA5DB608FC6D.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…