İkinci el hangi iPhone alınabilir?

@Aeroxs
O kadar dusman olmamak ve abartmamak lazım Android’e de karşı ancak eğer IOS cihaz istiyorsanız öncelikle acilen elinizdeki cihazları satın derim o zamana kadarda para biriktirmeye devam edersiniz.

@Aeroxs
O kadar dusman olmamak ve abartmamak lazım Android'e de karşı ancak eğer iOS cihaz istiyorsanız öncelikle acilen elinizdeki cihazları satın derim o zamana kadar da para biriktirmeye devam edersiniz.

Hocam 6S kullanılıyor onun işi bitsin satacağım ama ben 8'i kullanıyorum.

Hocam 6S kullanılıyor onun işi bitsin satacağım ama ben 8'i kullanıyorum.
Elinizdeki telefonu, saydığınız cihazları sattığınızda ve ek paranızı koyduğunuzda iPhone XS/XR/11/12 Mini alınabilir bilginiz olsun. Bütçeniz eğer o cihazların her birisini satabilirseniz gayet iyiymiş esasında, 4 farklı telefonun değeri kafadan hesapla zaten 3 tane 6S'in tanesini 3000-4500 arası ve 8'in değerini 6,5- 7k olarak hesapladığımızda güzel cihazlar çıkıyorlar.

Hocam 1 adet 6S 1 adet 8 var 3-5 tane değil 3K param var.

Düz 6S değil 32 GB 2500 ediyor pil sağlığı iyi ekranı kasası temiz çizik bile yok kasada ekran kılcal çizik gözle gözükmüyor flash tuttunca gözüküyor.

@Moneymoon
Hocam o zaman bütçem yeterli mi?

Son düzenleme:

Hocam temiz ve yurt içi iPhone 11 o bütçeye zor bulunur. Daha fazla bütçe lazım.

@Aeroxs
Cihazlar temizse bütçeniz yeterli olur hocam.

@Aeroxs
Cihazlar temizse bütçeniz yeterli olur hocam.

Hocam xr ile airpods 3 mü
iphone 11 mi

Son düzenleme:
@Aeroxs
Bunlar arasından kulaklık+Xr ama kişisel tercih olarak ikinci elden bir Apple Watch+Xr derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…