İkinci el HDD alınır mı?

mustafatans

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zamanda topladığım sistemim için harddisk almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ikinci el harddisk alınır mı? Alınırsa nelere bakılmalı? İkinci el Seagate Skyhawk 4TB 600 liraya alınır mı? Bad sector veya başka bir sorunu yokmuş.

Merhabalar. Yakın zamanda topladığım sistemim için harddisk almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ikinci el harddisk alınır mı? Alınırsa nelere bakılmalı? İkinci el Seagate skyhawk 4TB 600 liraya alınır mı? Bad sector veya başka bir sorunu yokmuş.

168 TL farklar sıfırı var. Verilmez.

Merhabalar. Yakın zamanda topladığım sistemim için harddisk almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ikinci el harddisk alınır mı? Alınırsa nelere bakılmalı? İkinci el Seagate Skyhawk 4TB 600 liraya alınır mı? Bad sector veya başka bir sorunu yokmuş.
Ben laptop için aldım 750 saat gibi bir sürede kullanılmış sağlığı 100 ve hiç sıkıntısı yok. Aldığında sağlık ve hata testi yap.

Bana sorarsan 4 TB çok fazla o paraya tanıdık olan biri varsa 2. el SSD al derim 500GB M.2 SSD al bence eğer 2.el alırsan cebinde tahminim 50-100 kalır onunla da güzel dışarda kahvaltı yaparsın benim düşüncem :)

Yeni konular

Geri
Yukarı