İkinci el HP 7N4W2aa#AB8 R5 5500U laptop ne kadar eder?

Nebilm

Decapat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel core i5 2400

Anakart: Foxconn h61mxl-k

Ekran kartı: Gtx 1060 3 Gb

Ram: 8 Gb
Meslek
öğrenci
Selam dostlar, elimde HP 7N4W2aa#AB8 laptop var ve bunu satmak istiyorum. Yaklaşık 4 ay önce BİM'den 11.599 TL'ye aldım. Cihazın hiçbir sorunu yok ve kutu fatura mevcut. Bu cihazı ne kadara satabilirim?

Ürün özellikleri:
Ryzen 5 5500U işlemci.
8 GB RAM.
255 GB M.2 SSD.
1920x1080p IPS ekran.

Selam dostlar, elimde HP 7N4W2aa#AB8 laptop var ve bunu satmak istiyorum. Yaklaşık 4 ay önce BİM'den 11.599 TL'ye aldım. Cihazın hiçbir sorunu yok ve kutu fatura mevcut. Bu cihazı ne kadara satabilirim?

Ürün özellikleri:
Ryzen 5 5500U işlemci.
8 GB RAM.
255 GB M.2 SSD.
1920x1080p IPS ekran.

Hocam ikinci el kategorisine ilan açabilir misin? İletişime geçeyim, laptop arayışındayım.

Ürün özellikleri:
Ryzen 5 5500U işlemci.
8 GB RAM.
255 GB M.2 SSD.
1920x1080p IPS ekran.
Şuan ürünün güncel fiyatı 13.8k. ikinci el fiyatı ise temiz kullanılmışsa 10k ile 11.5k arasında gider gibi.

Şu an ürünün güncel fiyatı 13.8k. İkinci el fiyatı ise temiz kullanılmışsa 10k ile 11.5k arasında gider gibi.

Kardesim merhaba ben laptop sahibinin arkadaşıyım arkadas ban yedi sana iletişim bilgisi vermeye çalışırken. İ n s t a. Serkan. Grses. Yazar mısın?

Hocam ikinci el kategorisine ilan açabilir misin? İletişime geçeyim, laptop arayışındayım.

Kardesim merhaba ben laptop sahibinin arkadaşıyım arkadas ban yedi sana iletişim bilgisi vermeye çalışırken. İ n s t a. Serkan. Grses. Yazar mısın?

Son düzenleme:

Yazdım.

Nerede 13.8K gösterir misin :D

Şuan ürünün güncel fiyatı 13.8k. ikinci el fiyatı ise temiz kullanılmışsa 10k ile 11.5k arasında gider gibi.
Şimdi baktım trendyolda 11.5k da varmış. Pek detaylı bakmamıştım zaten. İlk baktığımda Hepsiburada denk geldi orada 13.8k idi. Ona göre ortalama cevap verdim ama şimdi değişir cevabım.

Yeni konular

Geri
Yukarı